ageLOC LumiSpa iO. Nu Skin wprowadza na rynek nową generację urządzeń do inteligentnej pielęgnacji skóry

przez Maciej Maciejewski
1422 odsłony

Firma Nu Skin Enterprises powiększyła swoje portfolio o nowe, inteligentne urządzenie do pielęgnacji i oczyszczania skóry. Wyposażony w opatentowaną przez tę network marketingową spółkę technologię mikropulsów, nowy system ma na celu przeniesienie spersonalizowanego piękna na wyższy poziom.

A wszystko dzięki dostosowanym opcjom specjalnych zabiegów i śledzeniu rutynowej pielęgnacji skóry. System ageLOC LumiSpa iO obejmuje urządzenie LumiSpa iO, trzy opcje głowicy zabiegowej nieściernej i pięć opcji środka czyszczącego, które zostały opracowane w celu zapewnienia precyzyjnej amortyzacji, oczyszczania i interakcji ze skórą.

Zdaniem firmy: „W połączeniu z wydaną na początku tego roku aplikacją Nu Skin VeraTM, nasze nowe produkty otwierają szeroki świat spersonalizowanych doświadczeń związanych z pielęgnacją skóry”.

Korzystając z aplikacji Nu Skin Vera użytkownicy będą mogli tworzyć i zapisywać spersonalizowane zabiegi na twarz, a także zabiegi ukierunkowane na delikatną skórę wokół oczu za pomocą nasadki ageLOC LumiSpa Accent. Można również śledzić cały proces w aplikacji, zdobywać odznaki i nagrody oraz otrzymywać dostosowane rekomendacje produktów na podstawie celów związanych z pielęgnacją skóry. Inteligentna instruktaż z czujnikami urządzenia pomaga kierować optymalnym ruchem i naciskiem urządzenia podczas zabiegów.

– AgeLOC LumiSpa iO to jak dotąd nasze najbardziej zaawansowane urządzenie do pielęgnacji skóry. Stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju urządzenie kosmetyczne, które integruje technologię IoT, aby zapewnić lepszy wgląd w osobistą podróż konsumentów do piękna i dobrego samopoczucia. Nasz naukowy rygor w integrowaniu inteligentnych urządzeń kosmetycznych z naukowo opracowanymi serum i zabiegami to wyjątkowa siła, której inne marki kosmetyczne nie mogą łatwo powielić – powiedział Ryan Napierski, dyrektor generalny w Nu Skin.

Mogą Cię również zainteresować