AKADEMIA ORGANIC LIFE. Profesjonalna edukacja, uroczysta graudacja i wielkie, niezapomniane emocje

przez Maciej Maciejewski

8 sierpnia 2020 w miejscowości Reguły Wielkie odbyła się uroczysta graudacja absolwentów biorących udział w szkoleniu AKADEMIA ORGANIC LIFE. Założyciele tego polskiego network marketingu – Katarzyna i Arkadiusz Śnieżkowie wręczyli dyplomy networkerom, którzy ukończyli trwającą trzy miesiące, specjalnie opracowaną dla biznesu Organic Life edukację.

Uczestnicy szkolenia Akademia Organic Life

– To jest mój świat. To jest moje życie – podsumowała projekt Anita Pawlak, jedna z uczestniczek szkolenia. – Czy znacie to uczucie, kiedy decyzje, które podejmujecie odnośnie „gdzie, kto i kiedy” doprowadzają Was do tych najpiękniejszych chwil z Waszego życia? Oj dzieje się u mnie… Byłam, doświadczyłam, wiem. Uroczysta inauguracja tego trzymiesięcznego szkolenia  poprowadzonego przez charyzmatycznego Mateusza Mrozowskiego była faktycznie tą wiśniówką na torcie. Jestem totalnie zaopiekowana i pełna wdzięczności, a słowa są za mało pojemne na oddanie tego, co tam przeżyłam.

Małgorzata Lis również ukończyła AKADEMIĘ ORGANIC LIFE. Oto jej wrażenia: – Na ten dzień czekaliśmy wszyscy od pierwszego spotkania w maju. Wtedy zaczęła się dwunastotygodniowa przygoda i wyzwanie. Było intensywnie i bardzo odkrywczo. To nie była tylko nauka, ale przede wszystkim transformacja, odkrywanie w sobie nowych umiejętności i wydobywanie na światło dzienne odwagi. Odwagi do mówienia, działania i wychodzenia z cienia. I choć już odbyło się wręczenie dyplomów na zakończenie akademii to jednak dopiero początek. Teraz czas wdrażania w życie nabytych umiejętności. To jest droga, proces i dużo jeszcze pracy przede mną, ale wiem też, że Organic Life to takie miejsce, które sprzyja rozwojowi , które tworzy doskonałe warunki do rozwoju. Ja chcę wzrastać, chcę sięgać po swoje marzenia, chcę więcej się już nie bać. Ten dzień zapamiętam na bardzo długo. To symbol, że dzieją się rzeczy, po których się nie spodziewałam ile radości, zmian i dobra wniosą do mojego życia. Ja dostałam od życia czekoladki z napisem Organic Life i odkrywam po kolei ich smaki. A Smakują wybornie.

Z przebiegu uroczystości oraz skutków całego procesu edukacyjnego jest również zadowolona Katarzyna Śnieżko: – Kto nie był, niech żałuje! Sobotnia impreza graudacyjna była dla mnie niesamowitym, przełomowym wydarzeniem. Miło było patrzeć jak przez 12 tygodni nasi dystrybutorzy nabierali nowych umiejętności, wzrastali i awansowali. Nasz autorski program szkoleniowy jest absolutnym dopełnieniem dla wysokiej jakości produktów. Kolejna impreza już wkrótce. Grupa czerwcowa właśnie kończy akademię. Czekają nas kolejne etapy szkolenia i kolejne szczeble awansów. Jak mówimy w Organic Life – to nie jest koniec, to dopiero nowy początek! Cudownie jest patrzeć, jak nasza firma wzrasta, a ludzie rozwijają skrzydła. To było niezwykłe wydarzenie pełne pozytywnych emocji. Gratulacje dla wszystkich absolwentów. Teraz kolej na grupę czerwcową.

Cały program edukacyjny akademii opracowali Arkadiusz Śnieżko z Mateuszem Mrozowskim, który jako jeden z trenerów również prowadzi zajęcia. Ponadto w system szkoleniowy wchodzą wykłady z Piotrem Krenigiem, kurs z Kamilą Rowińską w ramach współpracy z PSSB oraz współpraca z kilkoma innymi trenerami, np. Adrian Kulpa i Karol Ptasznik. Spółka planuje również mocny rozwój Instytutu Zdrowia i Urody OL. W tym celu już przygotowuje świetnych ekspertów.

– Czym jest AKADEMIA ORGANIC LIFE? Trzy miesiące temu stworzyliśmy program i akademię rozwoju kompetencji biznesowych. To oksfordzka precyzja w połączeniu z moim pragnieniem serca. Pokochałem tą firmę i wszystkich ludzi, których poznałem w ramach akademii. Podczas graudacji po raz pierwszy, pierwsze 30 wspaniałych osób ukończyło ten specjalny kurs i widać jak wiele już potrafią, choć to dopiero początek. Kolejne etapy przed nimi. To zaszczyt. Dziękuję Bogu za to połączenie i ten odpowiedni czas, a każdemu z uczestników pragnę powiedzieć tylko jedno – jestem z Was dumny! Bóg jest i wspaniały i dobry i sprawiedliwy! – powiedział trener Mateusz Mrozowski.

Tę krótką relację niech zakończą spostrzeżenia Małgorzaty Hołub, jednej z uczestniczek akademii: – To było przedsięwzięcie porównywalne do tego, gdy idziesz przez swoją ścieżkę nie bojąc się zmian, nie bojąc się, że upadniesz! Dumna jestem bo razem ze mną akademię ukończyła moja przyjaciółka, a kolejne moje liderki już kończą drugą edycję. Było ciężko, ale ekscytująco i bardzo rozwojowo. Takie szkolenia lubię, bo wymuszają zmiany i rozwój w moim życiu. Teraz jestem gotowa na jutro i nowe przygody. W takim towarzystwie można więcej. To był wspaniały weekend i prawdziwa nagroda za zdanie egzaminów. Po raz kolejny poczułam się jak na wyjątkowej, renomowanej uczelni. Ciekawe, co nas czeka dalej?

Uczestnicy szkolenia Akademia Organic Life

Mogą Cię również zainteresować