AKADEMIA MLM ma nową stronę internetową

przez Katarzyna Wagner
626 odsłony

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała nowa, odrębna strona internetowa AKADEMII MLM. To jedyna tego typu jednostka edukacyjno-konsultingowa na świecie, obsługująca branżę sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, zainicjowana dwa lata temu przez „Network Magazyn”.

źródło: Akademiamlm.bizźródło: Akademiamlm.biz

Na nowej stronie AKADEMII MLM znajdują się wszelkie informacje na temat jej członków oraz usług oferowanych przez naszą ekipę. W zakładce „O nas” zamieściliśmy bardzo ważną rzecz – „Kodeks Etyczny” dotyczący przede wszystkim wdrażanych przez naszych redaktorów usług doradczo-konsultingowych, mających na celu pomoc w inicjowaniu nowych firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.  

reklamareklama

Ponadto, pod adresem www.akademiamlm.biz znajdziemy informacje na temat konkretnych usług świadczonych przez akademię w ramach budowania firmy MLM. Zadania te podzieliliśmy na trzy etapy: Panel 1 – Co mam podpisać? czyli cała konkretna papierologia; Panel 2 – Ile zarobiłem w tym miesiącu? czyli system informatyczny oraz Panel 3 – Jak zrobić wielki boom? czyli specjalny system działania. Na stronie znajduje się również dział „Aktualności”, „Media o nas” i „Referencje”. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną i do współpracy.

AKADEMIA MLM to jedyna tego typu na świecie jednostka szkoleniowo-konsultingowa, którą powołała do życia redakcja pisma „Network Magazyn”. Jej zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży na najwyższym poziomie oraz szeroko rozumiane doradztwo i konsulting dla firm, które już działają lub dopiero mają zamiar budować swój biznes w oparciu o zasady sprzedaży bezpośredniej lub  multi level marketingu (inaczej nazywanym MLM, marketing wielopoziomowy, network marketing, marketing sieciowy).

Mogą Cię również zainteresować