Akcja EFG i „Gazety Ubezpieczeniowej”

przez Marek Wyrzychowski
917 odsłony

Otrzymaliśmy dzisiaj informację, że zostały ostatnie promocyjne miejsca na najbliższe szkolenie European Financial Group. Jeśli powołasz się na „Gazetę Ubezpieczeniową” zapłacisz 390 zł zamiast 550 zł. Zniżka obowiązuje tylko do 19 września 2011 roku!


W lipcu br. roku ruszył bardzo ciekawy projekt MLM. Działalność w Polsce rozpoczęła firma European Financial Group (EFG). Spółka ma tytuł Partnera Strategicznego AEGON w Europie Środkowo-Wschodniej. Plany prezesa Marcina Kuźniara są bardzo ambitne – ma być super profesjonalnie i super zyskownie dla wszystkich zaangażowanych. Zobaczymy. Na razie firma przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich menadżerów, którzy interesują się finansami… Taką oto informację otrzymaliśmy przed chwilą na adres redakcji „Network Magazynu”:


„W związku z rozpoczęciem działalności firmy EFG „Gazeta Ubezpieczeniowa” postanowiła sprawdzić, jak się rzeczy mają. W związku z tym redaktor naczelna dr Bożena M. Dołęgowska-Wysocka wybiera się osobiście na dwudniowe szkolenie do Hotelu OSSA koło Rawy Mazowieckiej w dniach 24-25 września 2011 r. Specjalnie dla naszych Czytelników i Kursantów udało się nam wynegocjować atrakcyjny rabat (390 zł zamiast 550 zł za dwudniowy pobyt razem ze szkoleniem i częścią integracyjną). Zniżka dotyczy pierwszych dwudziestu osób, które przy zgłoszeniu powołają się na „Gazetę Ubezpieczeniową”. Zniżka jest ważna przy rejestracji do 19 września.

Dobre szkolenie w 4-gwiazdkowym hotelu to wartość sama w sobie. Co nowego o finansach powie nam prezes Kuźniar i jego ludzie? Zobaczymy, a potem opiszemy na łamach „Gazety Ubezpieczeniowej”. Szkolenie obejmie następujące zagadnienia: kultura oszczędzania i 5 kroków do niezależności finansowej, europejskie standardy w zakresie Planowania Finansowego, Reforma emerytalna w Polsce – jaka przyszłość nas czeka i co dziś możemy zrobić, różne formy oszczędzania i inwestowania (produkty i usługi), kariera europejska w finansach z EUROPEAN FINANCIAL GROUP oraz nowoczesny model biznesowy. Zapisać można się tutaj: www.efg.com.pl. Do zobaczenia w Ossie! Pozdrawiam, Aleksandra Wysocka Zańko.”

Film z konferencji inaugurującej powstanie firmy EFG na polskim rynku można obejrzeć tutaj: http://www.efg.com.pl/wydarzenia/efg-wielkie-otwarcie.

Mogą Cię również zainteresować