Akuna w Orlim Gnieździe

przez Marek Wyrzychowski

W dniach 20-21 listopada 2010 roku byliśmy w hotelu Orle Gniazdo (Szczyrk) na seminarium szkoleniowym, które zorganizowało dla swojej struktury małżeństwo Mirosława i Małgorzaty Horodeckich z firmy Akuna.

Podczas szkolenia usłyszeliśmy wiele ciekawych wykładów o biznesie MLM. Mirosław Horodecki (członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM) dał konkretne wskazówki, w jaki sposób odkryć swoje możliwości, dr Alicja Olma udowodniła dlaczego warto pić Alveo, wiceprezydent E. Kowalska opowiadała o awansach w MLM, a Edmund Przymeński mówił o tym, jak zostać , a przede wszystkim być samodzielnym liderem. Redaktor naczelny Maciej Maciejewski przedstawił w wielkim zarysie cele i osiągnięcia periodyku branżowego „Network Magazyn”, a po nim gwiazdy firmy, czyli Lila i Janusz Gabryniewscy opowiedzieli historię swojej współpracy z firmą, czyli „Jak to się zaczęło”.

Grupa nowomianowanych liderów Akuny
Grupa nowomianowanych liderów Akuny

Drugiego dnia wystąpił Marian Jurga w prezentacji „Droga do sukcesu”, po nim w przesłaniu motywacyjnym Mirosław i Małgorzata Horodeccy, a na zakończenie szkolenia przemówił do zgromadzonych prezes Akuny – Tomasz Kwolek. Oto krótki reportaż z seminarium w Orlim Gnieździe zrealizowany przez firmę Sphinx:

Mogą Cię również zainteresować