Ale czad! Reportaż filmowy z EFBA 2015

przez Katarzyna Wagner
1515 odsłony

Wreszcie wszyscy możemy zobaczyć dokument przedstawiający, jak GRUPA MLM łamie w naszej branży wszelkie bariery i stereotypy. 700 menedżerów z kilkunastu rożnych firm marketingu sieciowego edukuje się w jednym miejscu? Czy coś takiego jest możliwe? Oczywiście! Ba! Jakby tego było mało…

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2015Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2015

Podczas drugiej edycji edukacyjnego przedsięwzięcia Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego znów zrobiliśmy dla sektora sprzedaż bezpośrednia i network marketing coś wyjątkowego i nader ważnego. Rozdając liderom i firmom MLM piękne statuetki za najlepsze wyniki biznesowe w roku 2014, zainicjowaliśmy prestiżowy konkurs MLM BUSINESS AWARDS – dzieło historyczne w branży na skalę światową. Zrobiliśmy to, bo ten biznes na to zasługuje, jak żaden inny.

Na EFBA 2015 ze wspaniałymi prelekcjami wystąpili: Bogumiła Sroka, Piotr Mosio, Tomasz Kammel, Dariusz Holeniewski i Fabian Błaszkiewicz. Kogo w pierwszej edycji konkursu MLM BUSINESS AWARDS wyróżniła kapituła sędziowska? O tym można przeczytać w tym miejscu. GRUPA MLM już obmyśla plan, jak zorganizować trzecią edycję EFBA w roku 2016. Wkrótce poinformujemy o tym na naszym portalu społecznościowym Networkio.eu a tymczasem zapraszamy na reportaż filmowy z 31 stycznia br.:

Takie rzeczy dla branży na świecie organizuje tylko i wyłącznie GRUPA MLM. Bo my wiemy, jak ważne jest, aby uczyć się od najlepszych. Bo zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne dla branży jest wyjście na zewnątrz. Bo podnoszenie umiejętności i kompetencji, ciągły rozwój – pozwoli stawać się nam prawdziwymi liderami, przywódcami. Bo przywództwo to przede wszystkim nie to ile masz, ale to, kim jesteś!

Znów pokazaliśmy wszystkim, że MLM jest obecnie najlepszą metodą do zarabiania pieniędzy, spełniania marzeń, realizowania celów, a sukces może w tej dziedzinie odnieść każdy, kto tylko będzie działał konsekwentnie, odpowiedzialnie i pewnie. Podczas EFBA 2015 mówcy i laureaci konkursu udowodnili, że osoby reprezentujące dziś ten biznes są we właściwym miejscu o właściwym czasie. Bo ten wielki, prawdziwy rozkwit network marketingu jest dopiero przed nami!

Dziękujemy wszystkim żądnym wiedzy i dobrej, profesjonalnej edukacji ludziom budującym network marketing za tak liczne przybycie na forum. Totalnie mega podziękowania przesyłamy firmie eventowej Allvision, która stanęła na wysokości zadania. Panowie, po prostu jesteście zajebiści! Dziękujemy niezmordowanemu Piotrowi Doryniowi za przygotowanie wyżej opublikowanego filmu (www.akademiamlm.pl). I zapraszamy w roku 2016…

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Polub to przedsięwzięcie na Facebooku:https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

Patroni Instytucjonalni: Milewski & Partnerzy, Bogaty Ojciec, Klub Integracji Europejskiej. Patroni Medialni: Network Magazyn, Networkio.eu, Business Woman & Life, DrSprzedaz.pl, Network-Karriere, Netcoo, Przedsiębiorcy.eu, E!Stilo Magazine, Media Elite, Law Business Quality, Talent.pl, Manager Na Obcasach.

Mogą Cię również zainteresować