Alicja Ewa Szczawińska w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
583 odsłony

Jest tysiące chorób, ale tylko jedno zdrowie. Niestety, aby zrozumieć piękno życia w zdrowiu, większość ludzi musi najpierw zachorować. Deczko smutne. A człowiek musi mieć sprawny umysł, ciało oraz ducha, żeby działać i zarabiać. Nikt nie chce przecież egzystować na garnuszku państwa czy fundacji dobroczynnych. Prawda? Wszak pod ziemią złoto się nie świeci…

Alicja Ewa Szczawińska

Tematy bezpośrednio związane ze zdrowiem i finansami poruszyłem w rozmowie z Alicją Ewą Szczawińską. Jej historia jest fascynująca i co bardzo ważne, podobne rzeczy mogą się przydarzyć każdemu z nas. W każdej chwili. I bez względu na naszą obecną sytuację ekonomiczno-zdrowotną. Nie ma również znaczenia ile masz lat, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz itp. itd. Jak powiedział wieszcz: Fortuna kołem się toczy.  

Dlaczego warto się dowiedzieć, jak można sobie radzić w takich podbramkowych sytuacjach? Bo jak większe jest szczęście być zdrowym niż bogatym, tak mniejszym jest nieszczęściem ubóstwo niż choroba. Lepiej być i zdrowym i bogatym? Co robić, aby mieć jedno i drugie? Dowiesz się dzisiaj z tej oto rozmowy. Bo to jest nietuzinkowe, afrykańskie spotkanie z Alicją Ewą Szczawińską czyli DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 (Egipt, październik 2023):

Mogą Cię również zainteresować