All in One od LG

139

Koreański producent postanowił stworzyć nowoczesny i wydajny komputer typu „All in one”. LG V300 3D jest produktem adresowanym do osób wymagających, a jednocześnie dysponujących większą ilością gotówki. Jednak urządzenie warte jest uwagi.


All-in-one został wyposażony w 23″ matrycę LCD-IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), zdolną do generowania obrazów 3D. Niestety do ich oglądania niezbędne są okulary polaryzacyjne. Komfortową obsługę umożliwia wielodotykowy panel pojemnościowy. Pod względem wydajności LG V300 3D również nie zawodzi.
Komputer jest napędzany przez procesory Intel Core drugiej generacji, ma nawet 8 GB RAM, kartę graficzną AMD Radeon HD 6650M.

Na pokładzie nie zabrakło napędu Blu-ray, systemu audio 2.1, wbudowanego tunera TV, kamerki HD, modułów Bluetooth i WiFi b/g/n oraz wsparcia DLNA. Wachlarz portów AIO LG V300 3D obejmuje m.in. 2 USB 3.0 i wyjście HDMI. PC będzie miał preinstalowany system Windows 7. Cena komputera nie jest na razie znana. Na półkach sklepowych ma pojawić się już w wkrótce.

Mogą Cię również zainteresować