Aloesowa Agnieszka Perepeczko

przez Maciej Maciejewski
1116 odsłony

Ok. 250 osób przyszło 5 grudnia br. do hotelu „Millenium” w Bochni, na seminarium zorganizowane przez Bogumiłę Srokę i jej syna Daniela – współpracowników Forever Living Products.

ee

O biznesie MLM mówił Jacek Kandefer, dyrektor FLP Polska, a gościem specjalnym była aktorka Agnieszka Perepeczko, która promowała swoją najnowszą książkę.

Seminarium rozpoczął Jacek Kandefer, dyrektor FLPP, który zaprezentował i szczegółowo omówił najnowszą prezentację multimedialną o koncernie i biznesie MLM, która niebawem będzie dostępna dla każdego networkera współpracującego z tą firmą. Następnie wysłuchaliśmy dwóch wykładów na temat zdrowia i urody oraz dowiedzieliśmy się, jak konkretnie dopasować i wykorzystać produkty znajdujące się w ofercie FLP. Pierwszy wykład zatytułowany „Domowa klinika piękności” poprowadziła kosmetolog Marta Mendel. Po niej na scenę wyszła Ewa Gardziel , która mówiła o „Urodzie od wewnątrz”.

Na koniec spotkania, jako gwóźdź programu, w godzinnym show połączonym z promocją swojej najnowszej książki „Strzał w dziesiątkę, czyli 10 lat młodsza w 10 dni” wystąpiła Agnieszka Perepeczko. Aktorka z niesamowitą energią i humorem wspominała lata młodości, rodziców, liczne podróże i role filmowo-teatralne, przygody z paparazzi. Nie zabrakło oczywiście świetnych monologów związanych z jej słynnym mężem, zmarłym przed czterema laty Markiem Perepeczko, którego cała Polska pamięta z niezapomnianej roli tatrzańskiego zbója Janosika. Jak się okazało, Agnieszka od wielu lat jest zagorzałą klientką FLP, o czym napisała nawet w swojej nowej książce, poświęcając temu zagadnieniu cały rozdział:
– O aloesie pisałam już w książce „Babie lato”. Zrobiłam to z entuzjazmu, zaangażowania i jakiejś wariacji, ponieważ dzięki aloesowi nakręciłam film w Australii. Moja nowa książka jest dla kobiet i teraz postanowiłam poświęcić tej roślinie cały rozdział o odmładzaniu. Bo jestem przekonana, że aloes pomaga nam być młodymi – mówiła aktorka, po czym przeczytała fragment swojej książki: – Aloes jest znany ludzkości już od tysiącleci, jako roślina znakomicie służąca zdrowiu. Używano go zarówno w starożytnej Grecji, jak i w dawnych Chinach, gdzie przypisywano mu niemal magiczną moc. (…) Przełomowym momentem w moich „studiach” aloesowych było poznanie Bogusi. Bogumiła Sroka to diamentowo-szafirowy menedżer firmy Forever Living Products. Jako jedyna w Polsce otrzymała taki tytuł za zbudowanie 17 grup menedżerskich…

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (ur. 6 maja 1942 w Warszawie) – polska aktorka, modelka, pisarka. W 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Od 1970 roku przez 10 lat była aktorką Teatru Komedia, gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. W 1981 roku wyjechała do Australii, gdzie pracowała jako aktorka i fotograf. Występowała także w australijskich serialach, m.in. w popularnych na początku lat 90 w Polsce „Więźniarkach”. Gwiazda znanego serialu „M jak miłość”. Autorka książek: „Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie”, „Fascynacje kulinarne gwiazd”, „Fascynujące podróże gwiazd i… moje”, „S jak Serial. Na plan nie wpuszczać”, „Śniadanie w łóżku i inne rozkosze… kulinarne”.

Mogą Cię również zainteresować