Amway Chiny inwestują prawie 90 milionów dolarów w modernizację swojej kantońskiej bazy produkcyjnej

przez Maciej Maciejewski
782 odsłony

Biznes Amway China poinformował o swoim zaangażowaniu w pięcioletni projekt, który zmodernizuje podstawową infrastrukturę i zakłady produkcyjne w Guangzhou. Oczekuje się, że inwestycja o wartości 87 milionów dolarów znacząco wzmocni istniejące już możliwości badawczo-rozwojowe koncernu.

źródło: Amway China

Jest też pomysł o promowaniu współpracy z innymi chińskimi markami w przemyśle medycznym i wykorzystywaniu zalet regionu w branży biomedycznej. – Tym razem inwestycja pomoże promować rozwój wysokiej jakości w produkcji i łańcuchu dostaw biznesu Amway tak, aby promować integrację przedsiębiorstwa w kraju i na arenie międzynarodowej, a także przyczynić się do modernizacji chińskiego przemysłu – powiedział Milind Pant, dyrektor naczelny w Amway.

Firma Amway China ogłosiła również plany budowy własnych gospodarstw ekologicznych w celu wspierania i badania wykorzystania innowacji w zakresie technik rolniczych, uprawy nowych gatunków botanicznych oraz włączenia tradycyjnej medycyny chińskiej w ramach opracowywania nowego procesu badawczego i innowacyjnych produktów.

Inwestycje te są częścią większej strategii koncernu Amway w Chinach, mającej na celu przygotowanie się do spersonalizowanej działalności z zakresu odżywiania, która rozpoczęła się od strategicznego partnerstwa Amway z firmą Holzapfel Effective Microbes (HEM) z siedzibą w Korei Południowej. W 2022 roku firma Amway Korea uruchomiła usługę precyzyjnych probiotyków.

Mogą Cię również zainteresować