Anna Hejka & DasCoin. Rozmowy Kontrolowane

przez Maciej Maciejewski

Anna Hejka to znana businesswoman. Założyciel i prezes Heyka Capital Markets Group czyli pierwszego banku inwestycyjnego w Europie Centralnej i funduszy PE. Ponoć doradza prezydentowi RP, ministerstwu gospodarki, ministrowi nauki i szkolnictwa wyższego. Od niedawna członek rady nadzorczej w DasCoin.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Jak chwali się w internecie Anna Hejka, doradza również Bankowi Światowemu, BGK oraz komisji europejskiej w kwestiach innowacji. Jest także ekspertem Konfederacji Lewiatan i PARP, członkiem PID i rady programowej Narodowego Programu Przedsiębiorczości. Globalny Lider Jutra Światowego Forum Gospodarczego w Davos i Anioł Biznesu 2009 Europejskiego Stowarzyszenia Aniołów Biznesu (nominacja). Seryjny przedsiębiorca, bankier inwestycyjny i korporacyjny, makler. Członek rad nadzorczych, wykładowca, mówca publikujący w prasie polskiej i zagranicznej.

Co Anna Hejka robi w kontrowersyjnym przedsięwzięciu DasCoin? Po co? Za ile? I najważniejsze – czy zanim została członkiem rady nadzorczej w tej azjatyckiej spółce harcującej teraz po naszym kraju niczym niewinna łania po łące (obecnie największe obroty DasCoin generuje na rynku polskim) sprawdziła rzetelnie z czym i z kim ma do czynienia? A jeśli tak, to co może nam o tym powiedzieć po dokonaniu biznesowej analizy tego przedsiębiorstwa? Czy prześwietliła je na miarę globalnego lidera i anioła biznesu? Sprawdź.

Uwaga! Materiał wyłącznie dla osób pełnoletnich! Nie oglądać w obecności dzieci!

Podczas tej rozmowy był również obecny (od czasu do czasu zabiera głos) i towarzyszył Annie Hejce specjalista od public relations – Michał Szapiro (Szapiro Business Advisory). A oto inne, archiwalne publikacje na temat DasCoina:

1. Network Magazyn: „DasCoin – „Wstawimy tyle kitu ile rama w oknach pomieści”

2. Maciej Samcik: „DasCoin czyli eldorado albo DasNic”

3. Cyfrowa Ekonomia: „DasCoin – kryptowaluta, MLM, SCAMczy piramida finansowa?”

4. Crypto News: „DasCoin – między prawdą a fałszem”

5. Gazeta Prawna: „Przekręt na lepszego bitcoina”

6. Tomasz Jaroszek: „Czy Krzysztof Ibisz wie co to DasCoin?”

7. Money.pl: „Tak wyglądało seminarium o kryptowalutach”

8. Szczepan Bentyn: „Wywiad z DasCoin”

9. Bankier.pl: „Was ist DasCoin?”

10. Bankier.pl: „DasCoin bez Hände hoch”

Zobacz również:

„KRYPTOPIRAMIDY. ZAKAŁA INTERNETU I MAFIA POLSKIEJ GOSPODARKI"

Mogą Cię również zainteresować