Artur Rdzonek wystąpi w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann

„Wielu ludzi ma świetne predyspozycje do tego, żeby zrobić coś dużego, ale nie osiągają sukcesu, bo za wcześnie rezygnują!” – twierdzi Artur Rdzonek, niekwestionowana gwiazda biznesu MonaVie. Teraz będzie nas edukował w NETWORK TV.

„Sport nauczył mnie pewnej postawy, która przydaje mi się teraz w biznesie. Mam takie wynikające z obserwacji porównanie, bo wielu moich kolegów, którzy byli wręcz wirtuozami na boisku, nic nie osiągnęli. Czegoś im brakowało. Tej wytrwałości, o której często mówimy teraz w MLM” – takie m.in. spostrzeżenie przekazał nam Artur Rdzonek w ostatnim wywiadzie dla „Network Magazynu”. Dlaczego w pewnym momencie życia wszystkie karty postawił na marketing sieciowy? Jak zbudował swój biznes i jakie czynniki zadecydowały o tym, że akurat w branży MLM osiągnął mistrzostwo?

Wszystkiego dowiemy się na NETWORKIO – jedynym portalu społecznościowym dla sektora DS/MLM. Już 23 lipca 2014 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu Networkio.eu w webinarze zatytułowanym Sprawdzona recepta na sukces w MLM” będzie nas edukował sam Artur Rdzonek!

Zapamiętaj: 23 lipca 2014 roku, godz. 20:00 na portalu www.networkio.eu wykład Artura Rdzonka pod tytułem „Sprawdzona recepta na sukces w MLM”. Takie rzeczy wyłącznie w NETWORK TV!

ReklamaReklama

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem portalu Networkio.eu a 23 lipca 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą, po zalogowaniu się na portalu, przejdziesz do wykładu Sprawdzona recepta na sukces w MLM” Artura Rdzonka. Przypominamy, że nad najwyższą jakością techniczną webinaru czuwa StreamOnline Sp. z o.o. – właściciel marki Szkolenia.TV. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować