Automobile Expert. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Piotr Hoffmann

Od jakiegoś czasu redakcja „Network Magazynu” zauważa wśród rodzimych biznesmenów wzmożony, spory ruch i zainteresowanie sektorem odszkodowań. I to przy wykorzystaniu możliwości, jakie daje network marketing.

Powstają całkiem nowe tego typu przedsięwzięcia budowane od podstaw, ale poznajemy również spółki, które kilka lat działały w oparciu o biznes tradycyjny i nagle, zauważając potęgę i siłę MLM decydują się o przekształceniu dotychczasowego modelu właśnie na network marketingowy. Taką firmą jest między innymi częstochowska Automobile Expert , której bliżej mieliśmy okazję przyjrzeć się miesiąc temu, podczas szkolenia zorganizowanego w Piasecznie ("VI Konferencja Automobile Expert").

ReklamaReklama

Zaraz po tym spotkaniu udało nam się przeprowadzić wywiad z kluczowymi osobami w Automobile Expert. O aspektach pracy w network marketingowych odszkodowaniach Maciej Maciejewski, redaktor naczelny "Network Magazynu", rozmawia z Robertem Kapczyńskim (prezes), Dariuszem Przybylskim (dyrektor generalny) i Edytą Kowalczyk (wiceprezes):

Mogą Cię również zainteresować