Avon i Courteney Cox

przez Katarzyna Wagner
1411 odsłony

28.12.2008:Avon i Courteney Cox Avon Products Inc. ogłosił 5 grudnia br. podpisanie umowy ze znaną aktorką Courteney Cox, która będzie ambasadorką nowego zapachu Avonu dla kobiet o nazwie Spotlight. Nowy zapach zostanie wprowadzony do sprzedaży w kwietniu 2009 r. w USA, a jesienią 2009 r.

– Gdy Avon zaproponował mi bycie twarzą nowego zapachu Spotlight, ogromnie ucieszyła mnie możliwość reprezentowania tak inspirującego i wyrafinowanego produktu – wyjaśnia Courteney . – Avon to firma, która naprawdę pomaga kobietom cieszyć się pełnią życia, a ten zapach idealnie ucieleśnia to, że każda kobieta na swój unikalny sposób znajduje się w świetle jupiterów. Zapach podkreśla radość
i ekscytację wynikającą z tego uczucia – dodaje.

Courteney Cox jest najnowszym partnerem Avonu w zakresie promocji luksusowych zapachów. Firma w dalszym ciągu kontynuuje współpracę z tak znanymi gwiazdami i markami jak Patrick Dempsey, U by Ungaro, the James Bond Franchise (Bond Girl 007), Jennifer Hudson (Imari), Cynthia Rowley, Derek Jeter i Christian Lacroix Parfums.

(Katarzyna Wagner, źródło: Avon Products Poland)

Mogą Cię również zainteresować