Koncern AVON ogłosił nawiązanie współpracy z aktorem Patrick`iem Dempsey`em

przez Katarzyna Wagner
663 odsłony

30.04.2008:Koncern AVON ogłosił nawiązanie współpracy z aktorem Patrick`iem Dempsey`em Avon Products Inc. ogłosił nawiązanie współpracy z aktorem Patrick`iem Dempsey`em.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z Patrickiem, aktorem o ogromnym dorobku, który zyskał szeroką popularność dzięki swojej autentyczności, charyzmie i stylu – powiedziała Andrea Jung, prezes i główny dyrektor wykonawczy Avon Products, Inc.  – Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego dokonań nie tylko na planie, ale i w innych obszarach. Łączy nas wspólne przekonanie o konieczności działania na rzecz dobra społeczeństwa. Gratulujemy Patrickowi otwartego w tym miesiącu w stanie Maine ośrodka wsparcia i leczenia pacjentów cierpiących na nowotwory – Patrick Dempsey Center for Cancer Hope & Healing – oraz cieszymy się z możliwości przyszłej współpracy z naszą Fundacją Avon.

– Okazja do współpracy z firmą Avon jest dla mnie niezwykle interesująca – to firma, którą od dawna darzę szacunkiem za to, że w swoje działania wkłada serce i duszę – powiedział Patrick Dempsey. – Marka Avon dociera do najdalszych zakątków świata nie tylko z najwyższej jakości kosmetykami – daje kobietom możliwość uzyskania niezależności ekonomicznej i cieszy się reputacją największego filantropa wśród firm, dzięki działalności Fundacji Avon. Mojej żonie Jillian bardzo podoba się współpraca z firmą Avon, więc ja też cieszę się z tej możliwości.

W roku 2007 Patrick Dempsey został uhonorowany Nagrodą Gildii Aktorów Filmowych oraz Nagrodą People’s Choice Award za rolę doktora Shepherd`a w superhicie telewizji ABC – serialu Chirurdzy. Dempsey jest także aktywnie zaangażowany w rozwój swojej kariery filmowej i wkrótce będzie go można zobaczyć w komedii romantycznej Mój chłopak się żeni, która wchodzi na ekrany 2 maja 2008 r. Dempsey grał ostatnio w disnejowskiej produkcji Zaczarowana, gdzie partnerował Amy Adams, a także w dobrze przyjętym przez krytykę obrazie Wolność słowa u boku Hilary Swank. Dempsey urodził się i wychował w Lewiston, w stanie Maine (USA), gdzie ostatnio powrócił otwierając ośrodek wsparcia i leczenia pacjentów cierpiących na nowotwory – Patrick Dempsey Center for Cancer Hope & Healing.

O zmianach kadrowych poinformowała nas również firma Avon Cosmetics Polska, gdzie nowym dyrektorem sprzedaży został Tomasz Rasztawicki, a stanowisko dyrektora generalnego Avon w krajach bałtyckich objęła Alicja Skręta.

Tomasz Rasztawicki przeszedł do Avon Cosmetics Polska z firmy Nestle Waters Polska, gdzie pełnił rolę dyrektora sprzedaży oraz był członkiem zarządu. Wcześniej, przez 13 lat pracował dla firmy Unilever Polska, gdzie zdobywał doświadczenie na wielu stanowiskach w dziale sprzedaży. Ukończył Wydział Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Alicja Skręta, pełniąca dotychczas funkcję dyrektora sprzedaży Avon Cosmetics Polska, od 1 kwietnia 2008 r. obejmuje stanowisko dyrektora generalnego Avon Cometics na Litwie, Łotwie i w Estonii. Alicja rozpoczęła karierę w Avonie w 1995 roku w dziale marketingu Europy Środkowo-Wschodniej. Po dwóch latach została promowana na stanowisko dyrektora działu promocji sprzedaży Europy Środkowo-Wschodniej. W  2002 roku objęła nową funkcję – dyrektora działu obsługi klienta. Od listopada 2005 roku zdobywała doświadczenie w dziale sprzedaży. W 2006 roku została dyrektorem sprzedaży Avon Cosmetics Polska. Alicja ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej, jest również absolwentką MBA Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Jest kolejnym pracownikiem Avon Cosmetics Polska, który wchodzi na ścieżkę kariery międzynarodowej.

(Opracowanie: Katarzyna Wagner, źródło: Avon Cosmetics Polska)

Mogą Cię również zainteresować