Awansowałeś? Odbierz swojego pierwszego Mercedesa czyli (prawie) wszystko o programach samochodowych w biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski
2664 odsłony

Budzisz się rano. Wstajesz z łóżka. Pierwszą rzeczą, jaką robisz, nie jest napicie się szklanki wody. Nawykowo sięgasz po telefon, aby sprawdzić, co takiego „ominęło” Cię podczas snu. Na Facebooku, jak zwykle. Nie czytasz wiadomości ze świata. Nie chcesz, aby Twoje samopoczucie uległo zakłóceniu już od samego ranka.

źródło: Pixabay

W końcu logujesz się na stronie swojej firmy i widzisz ten napis. Niczym najwspanialsza informacja na świecie. Na jej widok cieszysz się, jak głodująca osoba, która znalazła jedzenie. Czytasz jeszcze raz ten pogrubiony napis – „Gratulacje! Awansowałeś”. Długo wyczekiwany sukces uplasował się wysoko na liście Twoich marzeń na 2022 rok. Opowiadasz o nim swoim przyjaciołom i najbliższym członkom rodziny. Twoja miłość życia cieszy się Twoim awansem. Cała rodzina składa Ci szczere gratulacje. Po miesiącach zwątpienia przez tak wiele osób, w końcu pokazałeś im „efekty uboczne” swojej determinacji i ciężkiej pracy.

Robisz zrzut ekranu i wrzucasz screen na media społecznościowe, aby pochwalić się swoim sukcesem. Wszyscy Ci gratulują, a zwłaszcza Twój upline. Przecież nie było łatwo. Tyle wyrzeczeń i zmagań, aby przybliżyć się do szczytu. Czas to uczcić. Otwierasz butelkę szampana, a uśmiech z Twojej twarzy nie przestaje znikać. Już wyobrażasz sobie jak coraz więcej pieniędzy będzie spływało na Twoje konto. Jednak najbardziej zadowalająca jest nagroda. Już wizualizujesz sobie moment, w którym odbierzesz swojego nowego Mercedesa tudzież Jaguara. Prosto z salonu. Twoja dłoń zostanie uściśnięta przez rękę prezesa firmy, życzącego Ci dalszych sukcesów.

Takie poranki marzą się każdej osobie pracującej w sektorze DS/MLM. To właśnie takie nagrody jak programy samochodowe, niezapomniane wycieczki, a nawet posiadłości, przyciągają nowicjuszy. Niestety, dla wielu wyrobienie samodyscypliny tak silnej jak sześciopak Bruce’a Lee jest niemożliwe. Ludzie pozostają w swoich schematach. W rezultacie zamiast życia pięknym życiem, zmagają się z nieustającymi problemami. Jak wyjść z tego niekończącego się ciągu zmartwień i niepowodzeń? Co zrobić, aby nadać swojej smutnej egzystencji smaku i rozpędu? Jak włączyć się do programu samochodowego i odebrać nowiutki, piękny wóz z salonu, dzięki marketingowi sieciowemu?

Czym są programy samochodowe?

Wyobraź sobie, że wykonujesz pracę raz, a następnie otrzymujesz comiesięczny dochód pasywny. Tak samo jest w tym przypadku. Pracujesz, odbierasz samochód i delektujesz się każdą przejażdżką przez lata. Cierpliwe wykazanie się inicjatywą zrobienia odpowiedniej liczby punktów nie tylko wzniesie prestiż firmy, ale również zauważysz zmiany w liczbach na koncie bankowym. Jeśli wykonasz odpowiednią liczbę punktów, firma da Ci samochód. Naprawdę. To nie żadna machlojka. Tu mamy pieniądze, wolność i najważniejsze – rzetelność. Taka jest codzienność biznesu XXI wieku, czyli systemu MLM. Przyczyniasz się do zysków finansowych firmy, a w zamian otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie w postaci samochodu. Jak konkretnie wyglądają programy samochodowe w polskich firmach MLM? Sprawdźmy…

Bonus Samochodowy i Program Flotowy – DuoLife

Ta polska firma network marketingowa posiada w swojej ofercie trzy różne programy samochodowe, które pozwalają klubowiczom w dofinansowaniu swojego wymarzonego pojazdu. Nie tylko usiądziesz w Mercedesie, ale poczujesz ten styl życia. Życia pełnego luksusu i pieniędzy. Aby wziąć udział w jakimkolwiek procesie aplikacyjnym, klubowicz w DuoLife musi wykazać się odpowiednią aktywnością i odnotowanymi, konkretnymi wynikami finansowymi. Procesowi towarzyszą weryfikacje i zgłoszenia. Są to głównie formalne kwestie potwierdzenia Twojej aktywności. Potem już tylko możesz cieszyć się nowiutkim samochodem. Blask jego oślepi nie jedną osobę, która mówiła, że Ci się nie uda. Tak będzie. Zobaczysz.

Pierwszy program – Bonus Samochodowy jest przeznaczony dla klubowiczów z całego świata. Wykazanie się odpowiednią liczbą punktów w okresie rozliczeniowym daje okazję na zgłoszenie formularza aplikacyjnego o dofinansowanie do samochodu dowolnej marki z firmowym logiem DuoLife. Od dzisiaj masz niższe koszty i utożsamianie się z firmą, której celem jest bycie dla świata.

Drugi program – Program Flotowy, jest ulepszeniem wcześniejszego bonusu. Europejscy klubowicze DuoLife mogą ubiegać się o dofinansowanie do samochodu ściśle określonej marki. Zarząd firmy postawił na wysoką jakość, dlatego wybór padł na Audi i Mercedes. Czy dyrektor generalny, który robi najlepsze wyniki sprzedaży i pomaga ludziom w rozwoju, ma jeździć jakimś gruchotem? Oczywiście, że nie. Wysiłek i determinacja muszą zostać wynagrodzone, a samochód odebrany z salonu Audi lub Mercedes. A może dwa na raz?

Program Samochodowy – Faberlic

Firma Faberlic daje możliwość swojej społeczności zaczerpnięcia prawdziwego, bogatego życia. Mowa o wszystkich konsultantach tej spółki, zamieszkujących i posiadających struktury na terenie krajów Unii Europejskiej. Dostanie kluczyków jest poprzedzone osiągnięciem poziomu srebrnego dyrektora. Konsultant musi również odnotować przyrost 2 grup dyrektorskich. Czy konkurencja jest wysoka? Oczywiście. Bez niej nie byłoby całej zabawy. Konsekwentna praca w Faberlic zaowocuje znalezieniem się w nielicznym gronie posiadaczy modeli BMW. Od grudnia 2020 roku Faberlic wydała 50 samochodów dla swoich najlepszych konsultantów. Auta są wydawane jak ciepłe bułeczki, bo już kolejni liderzy czekają na odbiór swojego wysokiej klasy modelu.

Faberlic nawiązała partnerstwo z firmą BMW na wszystkie kraje Unii Europejskiej. Niezawodność światowej sławy marki jeszcze nikogo nie rozczarowała w firmie Faberlic. Najlepsi konsultanci są w posiadaniu samochodów klasy premium. Jest motywacja, aby w końcu zabrać się do pracy!

10 modeli premium BMW już czeka na Ciebie. Tyle, ile wartościowej pracy wniesiesz do życia firmy, taki model będzie Ci służył przez najbliższe lata. Warto wspomnieć, że samochody są kupowane w leasing przez Faberlic. Świadczy to jedynie o wiarygodności firmy, ponieważ konsultanci nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego. Można tylko zyskać.

Moje BMW i Auto-Motywacja – S’OUVRE

Kolejna polska firma MLM – S’OUVRE, która ma w swoim network marketingowym portfolio ofertę programu samochodowego dla najlepszych liderów. Kierując się motywacją zewnętrzną, opierają na nią swoją ofertę programu samochodowego. Jest jeden warunek – zostanie dyrektorem okręgowym lub starszym kierownikiem zespołu struktury.

Zawsze do przodu – Prouvé

Firma oferuje program samochodowy dla ambasadorów marki Prouvé. Wszystko odbywa się na skalę międzynarodową. Najlepsi liderzy otrzymują dofinansowanie do leasingu samochodu. W swojej ofercie mają nie tylko modele Mercedes-Benz, ale również Mazda, Toyota czy Subaru. To ambasador sam sobie wybiera dowolny model samochodu.

Autoprogram – WellU

Firma WellU oferuje autoprogram dla liderów z najlepszymi wynikami finansowymi. Zasada jest prosta – im wyższa pozycja, tym bardziej luksusowy samochód. Auta zostają utrzymywane przez firmę w 100%. A co, jeśli niefortunnie zdarzy się jakaś kraksa? Spokojnie, WellU weźmie pod swoje skrzydła naprawę samochodu, a w dodatku otrzymasz samochód zastępczy. Co ty na to?

Program samochodowy Twój Klucz do Sukcesu – INNUBIO

Podstawowe zasady – ten program samochodowy przeznaczony jest dla partnerów biznesowych spółki, którzy osiągnęli określoną rangę, jak również odpowiadający tej randze obrót. W programie biorą udział wszystkie luksusowe oraz popularne marki samochodów, to partner biznesowy wybiera markę oraz konkretny model samochodu.

Partner biznesowy może odebrać samochód już w 4 miesiącu od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą INNUBIO. Dofinansowanie samochodu może wynosić od 1000 zł miesięcznie, aż do 8 000 zł miesięcznie. Moment, w którym partner biznesowy zdobywa uprawnienia przystąpienia do programu samochodowego, udostępnia również możliwość uruchomienia kumulacji dofinansowania. Nie trzeba więc pochopnie podejmować odpowiedzialnej decyzji związanej z odebraniem samochodu, a uzyskane finansowanie nie przepada – dofinansowanie do samochodu, jeszcze przed jego odebraniem odkłada się bowiem na Systemowym Koncie Partnera Biznesowego.

Punkty Samochodowe, znajdujące się na Systemowym Koncie Partnera są aktywne przez 12 miesięcy od daty uruchomienia kumulacji dofinansowania. Odłożone punkty mogą zostać wymienione wyłącznie na wpłatę własną, maksymalnie do wysokości wpłaty własnej.

Takie rzeczy tylko w biznesie MLM! Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, polecamy również zapoznać się z naszym wcześniejszym raportem na temat szejków dystrybuowanych przez firmy network marketingowe: „Picie szejków pomaga w utrzymaniu zdrowia, ale nie tylko. Poznaj ich kluczowe korzyści i ofertę firm marketingu sieciowego”.

Autor tekstu jest uczniem liceum ogólnokształcącego w Sosnowcu. Radny Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, wolontariusz fundacji Help Furaha, członek zarządu i współorganizator wydarzeń w organizacji charytatywnej Ad Vocem. Od kilku lat stawia na szerokorozumiany samorozwój. Jego sposobem na życie jest niesienie pomocy innym ludziom.

Mogą Cię również zainteresować