Picie szejków pomaga w utrzymaniu zdrowia, ale nie tylko. Poznaj ich kluczowe korzyści i ofertę firm marketingu sieciowego

przez Maciej Maciejewski
1196 odsłony

Utrzymanie organizmu w witalności jest nie lada wyzwaniem. Czasami po prostu ciężko utrzymać ciało w zdrowiu ze względu na nasz obecny styl życia. Każdego dnia kuszą nas słodycze, niezdrowa żywność i niechęć do aktywności fizycznej. Efekt kumulacji potrafi być destrukcyjny, a po 40 latach takiego życia budzimy się z sercem do wymiany tudzież z diagnozą nowotworową. Jak temu wszystkiemu zaradzić?

źródło: Pixabay

Mam nadzieję, że nikomu nie trzeba tłumaczyć, iż zdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy w ludzkim życiu. Obecnie jesteśmy w okresie świąteczno-noworocznym, a co za tym idzie mamy czas składania życzeń. Jesteśmy w stanie postawić każdą możliwą cenę w zakładzie o to, że nie znalazłaby się chociaż jedna osoba, która nie życzyłaby nam zdrowia…

Każdy wie, że zdrowie jest ważne, ale czy wszyscy stosujemy odpowiednie praktyki zdrowotne, które służą witalności? Z tym bywa już różnie. Warto się zatem zastanowić nad ważnością zdrowia i co mu służy.

Dostępne na rynku w biznesie MLM szejki są zdrowe, a w dodatku proste i szybkie do przygotowania. Niestety najczęściej nie doceniamy rzeczy, które są najważniejsze w życiu. Dlatego zadbaj o swoje zdrowie, abyś żył długo w szczęściu i radości. Zdrowie nie jest najważniejsze, ale bez zdrowia nic nie jest ważne.

Każdy efekt czynności prozdrowotnych zależy od tego, co robiliśmy w przeszłości. W tym przypadku jest to prowadzenie niezdrowego trybu życia. W tym temacie zdecydowanie łatwiejsze jest robienie małych kroków, ale regularnie, niż wprowadzanie drastycznych zmian. Małe kroki wykonywane każdego dnia to duże skoki do doskonałości. Tutaj nie ma doskonałości, tutaj zazwyczaj jest choroba. Z tego powodu należy podjąć decyzję o zmianie swojego trybu życia w sposób prosty, pyszny i zdrowy. Takim rozwiązaniem są suplementy diety, które mają wiele korzyści zdrowotnych. Ale czy istnieje pyszniejszy sposób niż zażywanie bezsmakowych pigułek? Istnieje, a w dodatku jest na wyciągnięcie każdej ręki. Sięgnij po szejki, bo to one dają taką możliwość!

Człowiek nigdy nie podejmie działania bez odpowiedniego powodu i pytania „dlaczego”. Odpowiedzi sprawiają, że bardziej poznajemy siebie i naszą motywację. W tym procesie ważne jest również poznanie potrzeb naszego organizmu. Jeśli tego dokonasz, uświadomisz sobie jak bardzo trułeś się przez te wszystkie lata. Konieczne są rozwiązania, które mają siłę sprawczą zmiany chaosu w harmonię i porządek. Oto korzyści płynące z regularnego picia szejków…

Organizm człowieka każdego dnia potrzebuje odpowiedniego paliwa, które swoją pożywnością napędzi wspaniałą machninę, jaką jest nasze ciało. Bez niego poziom energii w ciele będzie sięgał zera, a motywacja będzie znikoma. Obecnie świat nie jest dla nas wyrozumiały. Brakuje nam czasu i odpowiedniej wiedzy, aby w zdrowy sposób przygotować swój jadłospis.

Najlepszym przyjacielem lenistwa jest ignorancja. Odrzucanie zdrowia na drugi plan nie skutkuje pozytywami. Nasze ciało jest zbudowane w taki sposób, że magazynuje zapasy na resztę życia. Pokłady zapasów mają służyć ratunkiem w przypadku kryzysowych sytuacji, takich jak choroby, wysiłek fizyczny, stres i uboga w minerały dieta. W rezultacie niewystarczające ilości zapasów zmagazynowanych w mięśniach i kośćcu skutukuje między innymi chorobami układu kostno-stawowego. Rozwiązanie płynie z szejków, których składy są bogate m.in. w witaminy i minerały.

UWAGA! Należy pamiętać o tym, że szejki nie mają być jedynymi posiłkami. Należy je traktować jako suplement bogaty w substancje odżywcze, które mogą być zamiennikiem drobnych posiłków w ciągu dnia.

W chwili zjedzenia posiłku nasz organizm wysyła sygnał do mózgu, który ma włączyć procesy trawienne. Energia w ciele idzie właśnie na te działania wspomagając pracę wielu narządów. Z tego powodu czujemy spadek energii i senność po zjedzonym posiłku. Nasz organizm posiada określony poziom energii, który jest wyczerpywany i ładowany na nowo. W momencie, w którym większa dawka energii jest przeznaczana na konkretny proces, zaczyna jej brakować w innych obszarach, w których jest tak samo konieczna. Idealnym rozwiązaniem jest spożywanie posiłków w postaci płynnej. Spożywanie szejków niesie rozwiązania na problem utraty energii, dzięki którym w szybki i skuteczny sposób możemy zachować witalność w ciągu dnia.

Popatrzmy na drugą stronę medalu wysyłania sygnałów do mózgu i przesyłania bodźców do układu trawiennego. W przypadku niedostarczenia pełnowartościowego pokarmu nasz mózg wysyła sygnał o niedoborach, wchodząc w stan zagrożenia. Zarówno w tym jak i wcześniejszym przypadku, ignorancja jest zjawiskiem powszechnym. Wtedy uruchamiają się wszelkie procesy, które mają na celu utrzymanie nas przy życiu. Zachodzi proces pobierania zapasów zmagazynowanych w mięśniach i kośćcu. Skutkiem tego jest nie tylko osłabienie organizmu, ale również rozregulowany metabolizm i układ trawienny, co ostatecznie doprowadza do problemów z utrzymaniem odpowiedniej wagi.

Jeśli jesteś gorącym zwolennikiem aktywnego trybu życia, tym bardziej musisz zwrócić uwagę na to, co jesz. Szczególnie po zakończonym treningu. Podczas aktywności fizycznej Twój organizm jest w sytuacji dla niego stresowej. Jest to moment wejścia na wyższe obroty, dlatego tak ważne jest, aby po zakończonym treningu spożyć pełnowartościowy posiłek. W przypadku niewykonania obowiązku, jakie stawia przed nami nasz organizm, pobierane są zmagazynowane zapasy minerałów. Nie jest to zdrowe, ale picie szejków po treningu już tak. Spożycie posiłku w takiej formie gwarantuje błyskawiczne dostarczenie wszystkich potrzebnych składników odżywczych, a co za tym idzie – osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

A oto nasz przegląd takich produktów, znajdujących się w ofertach działających na polskim rynku firm network marketingowych. Stosowanie tych szejków – zdaniem producentów – powinno zapewnić wcześniej podane korzyści.  

Shake Slim DuoLife

Zawiera cenne średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) z oleju kokosa oraz dwa różne białka kompletne z ciecierzycy i drożdży o wysokiej zawartości aminokwasów BCAA. Zawiera aż trzy rodzaje błonnika pokarmowego, erytrytol i inne naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, wzbogacone w witaminy i minerały oraz SLENDACOR, który jest skuteczną, kliniczną, zastrzeżoną, standaryzowaną mieszanką ekstraktów roślinnych. Czyli wszystko to sprawia, że jest skutecznym rozwiązaniem w drodze dbania o swoje zdrowie.

Shake Vita Livioon

Produkt został wykonany na bazie białek pochodzenia roślinnego z owsa, dynii, ryżu i grochu. Zawartość aminokwasów sprawia, że ten szejk stanowi idealne źródło białka. Dzięki zawartości nasion konopnych zawiera idealną proporcję kwasów OMEGA-6 do kwasów OMEGA-3. Kurkumina, chlorella, piperyna i błonnik w szejku wspomagają proces odchudzania. Dzięki siemieniu lnianemu i kompleksowi mineralno-multiwitaminowego sprawia, że jest produktem godnym poświęcenia.

Hemp & Go Superfood Plant Power Shake Inubbio

Pełnowartościowy szejk o wysokiej zawartości białka konopnego, aż 31 gram czystego białka na 100 gram produktu. Przyspiesza metabolizm, wspiera trawienie, przyczynia się do regeneracji i wzrostu beztłuszczowej masy ciała. Jest bogatym źródłem aminokwasów, kwasów tłuszczowych oraz wielu cennych witamin i składników (w tym magnezu i żelaza).

Vitie Protein S’OUVRE

To pełnowartościowy posiłek, który uzupełni dietę we wszystkie niezbędne substancje odżywcze takie jak białko, witaminy, minerały, przeciwutleniacze oraz ekstrakty roślinne (ekstrakty jako źródło błonnika). Idealne uzupełnienie diety roślinnej, ponieważ zawiera białko grochowe, koncentrat białka sojowego oraz izolat białka z brązowego ryżu.

Complete Juice Plus+

Pyszny napój na dobre samopoczucie, skierowany nie tylko dla wegan. Zawiera białko roślinne o wysokiej wartości biologicznej, błonnik pokarmowy, witaminy i minerały. Dzięki zerowej zawartości glutenu jest smacznym i zdrowym napojem dla alergików.

Biome Shake Synergy

Pomaga w utrzymaniu właściwej równowagi mikrobiomu. Jest bogaty w białko roślinne oraz szereg witamin i minerałów. Zawiera błonnik i pożyteczne tłuszcze, pochodzące z siemienia lnianego. Receptura opiera się na składnikach roślinnych, m.in. z brokuł oraz czystego białka z groszku.

Shake FiguActive LR World

Zawiera dużo składników odżywczych, przy jednoczesnej małej ilości kalorii. Zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego z nasion lnu i łusek babki oraz zbilansowane połączenie witamin i minerałów. Bezglutenowy zamiennik pełnowartościowego posiłku.

Opti Meal Natur Day

Szejk o zbilansowanym i pełnowartościowym składzie. Posiłek zawiera białko, tłuszcze oraz wszystkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy, dzięki czemu zapewnia pełne odżywienie organizmu.

SmartMeal NATURE’S SUNSHINE

Zdrowy i pyszny koktajl pełny niezbędnych witamin, minerałów, błonnika i aminokwasów. Przede wszystkim stanowi idealne źródło białka. Całość sprawia, że jest idealnym zamiennikiem posiłku. Bezglutenowy i wolny od GMO.

Każdy kto kupi proponowane przez nas szejki zostanie obdarowany we wszystkie korzyści zdrowotne zawarte w tym artykule. Warto również wspomnieć, że te produkty są świetnym rozwiązaniem dla osób stosujących dietę wegetariańską i wegańską. Są idealnym suplementem pochodzenia roślinnego.

Autor tekstu jest uczniem liceum ogólnokształcącego w Sosnowcu. Radny Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, wolontariusz fundacji Help Furaha, członek zarządu i współorganizator wydarzeń w organizacji charytatywnej Ad Vocem. Od kilku lat stawia na szerokorozumiany samorozwój. Jego sposobem na życie jest niesienie pomocy innym ludziom.

Mogą Cię również zainteresować