III Bal Europejskiego Centrum Odszkodowań

przez Maciej Maciejewski
591 odsłony

III Bal Europejskiego Centrum OdszkodowańMaciej Maciejewski Punki, Metale, Rastamani, Hipisi i Dyskoskoczki. Czyżby Jarocin 1986? Ależ nie! To najlepsi menedżerowie Europejskiego Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.

 

Zarząd EuCO to młodzi i inteligentni ludzie, którzy dobrze wiedzą, iż dynamiczny rozwój firma zawdzięcza intensywnej, ciężkiej pracy całej ekipy ludzi, którzy na co dzień odziani w garnitury,  mobilni i charyzmatyczni, poświęcają swój czas i zdrowie. To dzięki ich pracy firma mogła osiągnąć pozycję lidera na rynku odszkodowań.

Luz totalny

Dobrze jest choć jeden dzień w roku poświęcić na totalny luz, zabawę i odesłanie w niepamięć żmudnych szkoleń, rekrutacji, sprzedaży i budowy sieci. Choć na jeden dzień. Dlatego prezesi firmy zdecydowali, aby tegoroczny bal zorganizować niekonwencjonalnie – pod hasłem "Jarocin". Współpracownikom pomysł musiał się spodobać, skoro do imprezy ta 250 osobowa ekipa networkowców przygotowywała się skrupulatnie już od kilku miesięcy. Czarne skóry, ćwieki, glany i irokezy powróciły tej nocy na legnickie ulice. To jeszcze nic. Trzeba było widzieć miny pracowników obsługi hotelowej, albo gości Qubus’a! Mało tego. Wulkan wybuchł a hotel uniósł się nad ziemią prawie jak katowicki Spodek podczas Metalmanii, kiedy na małej scenie w hotelu pojawiła się stara, ale jara kapela Lady Pank. Grupa Janka Bo. i Panasewicza dała super koncert, jak za dawnych, swoich najlepszych lat. "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Zamki na piasku"… W trakcie wykonywania tych hitów nikt nie siedział przy stoliku. Wszyscy bawili się pod sceną.

Myślałam, że próbują mnie w coś wkręcić

– To było nie lada wyzwanie, żeby przyjść na bal w stroju z Jarocina lat osiemdziesiątych – wspomina Anna Katarzyna Szczepaniuk. – Większości menedżerów nie sposób było rozpoznać. Gratuluję zarządowi firmy koncepcji i rozmachu we wcielaniu w życie nowych pomysłów. Bawiłam się wyśmienicie. Bardzo dobra organizacja, gorąca atmosfera i występ kultowego zespołu sprawiły, że był to dla mnie wyjątkowy wieczór. Szefowie firmy nieustannie dbają oto, by inspirować kreatywność swoich współpracowników.

Mogą Cię również zainteresować