Balans pomiędzy pracą a życiem. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Co to jest optymalizacja życia? Jak znaleźć balans pomiędzy pracą i realizacją samego siebie? W jakim celu uczyć się prawidłowego spania? Czy ważne jest prawidłowe odżywianie i postawa organizmu? No i po jaką cholerę włazić na Śnieżkę w samych gatkach zimą? Posłuchajcie Kamila Sikory z WECREATE.

Kamil Sikora & Maciej MaciejewskiKamil Sikora & Maciej Maciejewski

Kami Sikora to człowiek orkiestra. Przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 23 lat. Wieloletni praktyk, już od najmłodszych lat związany z biznesem i zarządzaniem. Propagator zdrowego stylu życia. Zarówno zawodowo jak i prywatnie niesamowity wulkan energii, miłośnik sportów wodnych. Nawet zimą wspina się na Śnieżkę i to w samych szortach.

Jako młody chłopak w dość krótkim czasie zbudował sieci ponad 140 automatów, zdobywając najlepsze lokalizacje w Warszawie, tj. Złote Tarasy, Arkadia oraz wyłączność w budynkach SGH, C.H. Maximus, Centrum Chińskie GD Poland. Wspólnie z MasterCard Europe wdrożyłem płatności PayPass w automatach vendingowych oraz stworzył w nich sieć reklamową dla takich klientów jak PepsiCo czy nieistniejący już MultiBank.

Aktualnie prowadzi firmę WECREATE, którą traktuję nie tylko jako zwykły biznes, ale przede wszystkim jako osobistą misję. W swoim życiu wiele osiągnął, ale też dużo stracił, natomiast zawsze szukał rozwiązań, które upraszczają, optymalizują i powodują, że jesteśmy efektywniejsi zarówno na kanwie zawodowej jak i prywatnej. Poszukiwania zaprowadziły go w wiele różnych miejsc, szkoleń i warsztatów. Uczestniczył we wszystkich szkoleniach u Tony’ego Robbinsa, uczył się sprzedaży u Blaira Singera i innych ekspertów, przeszedł kurs jogi w Art of Living, terapię w ośrodku Gersona, sam Mistrz Yu uczył go Sundao, a Gilbert Renaud – „Recall Healing”. Odkrył metodę CANTIENICA, a przy wykorzystaniu metody Wima Hofa wszedłem na Śnieżkę w szortach przy temperaturze -7°C.

Dzisiaj jako osoba, która miała okazję tego wszystkiego doświadczyć i miała możliwość uczenia się od wyjątkowych nauczycieli, zbierając wiedzę z zakresu zdrowia, biznesu, sprzedaży oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego, chciałby przybliżyć innym to, czego tak długo szukał, czyli optymalizacji samego siebie w tych wszystkich aspektach. Dlatego postanowił zorganizować ogromny, trzydniowy event LIFE BALLANCE CONGRESS, który odbędzie się już niebawem w Warszawie.

Ja w tej ciekawej rozmowie już skorzystałem z jego ogromnej wiedzy z zakresu biznesu, edukacji, motywacji, duchowości, zdrowia, sprzedaży oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Skorzystaj i Ty:

Mogą Cię również zainteresować