Barbara Zontek w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1626 odsłony

Dzisiaj będzie MLM HOT NEWS ROOM. Pomówimy o podstawowych atrybutach milionerki w biznesie typu network marketing czyli zobaczycie krótką, ale niezwykle mocną balladę o złotym mikrofonie, a w drugiej ręce złoty kielich wypełniony musującym szampanem. I to wszystko okraszone unikalną urodą, nietuzinkową pracowitością oraz… Zobaczcie sami. Tak się robi pieniądze!

Barbara Zontek

Barbara Zontek. Jak się cieszę, że ją poznałem! Pierwszy raz w historii systemu MLM spotkaliśmy się trzy lata temu na zamku w Ogrodzieńcu podczas specjalnej, charytatywnej akcji Network Magazynu RATUJMY KONIE. W ramach Trzeciego Pikniku Klubu TOP Smakoszy zbieraliśmy wtedy fundusze na uratowanie pięknego czworonoga. Basia miała tam swoje piękne stoisko w ramach biznesu S’OUVRE.

Ta top liderka jest w naszej branży bez wątpienia wzorem kobiety, która zbudowała swój sukces w oparciu o konsekwentną i mozolną pracę nad własną marką i wizerunkiem. W jej przypadku to nie firma, produkt czy złoto jest na pierwszym planie. Tutaj już po jednej sekundzie rzucenia okiem każdy wie o co chodzi. Patrzysz na każdy wątek i od razu wszystko wiadomo. O! TO BARBARA ZONTEK!

Mogą Cię również zainteresować