BeeHappy – unikalne połączenie polskiej nauki i biznesu

przez Piotr Hoffman

BeeHappy to nowatorskie połączenie polskiej nauki i biznesu. Uzyskaliśmy szereg opatentowanych i niezwykłych produktów o rewolucyjnym działaniu. Sprawdzają się one doskonale w codziennych urazach skórnych dotykających każdego z nas – zatarcia, skaleczenia, zadrapania…

Dla nas najważniejsza jest jednak ich skuteczność w poważnych i długotrwałych schorzeniach skórnych. Główna linia produktów oparta jest na unikalnym połączeniu ekstraktu z najczystszego propolisu i srebra. To daje nam ogromną przewagę na rynku: pozwala na szybką i skuteczną walkę z trądzikiem, łuszczycą, grzybicą skóry i paznokci, poparzeniami, odleżynami, ranami otwartymi czy ranami pooperacyjnymi, aż po świeże blizny.

Niejednokrotnie przekraczamy granice wyznaczone przez współczesną medycynę a każdy, kto choć raz zastosuje wyroby BeeHappy, będzie z nami na zawsze!

Genialny naukowiec, wielokrotnie nagradzany za wybitnie innowacyjne osiągnięcia – dr Jerzy Peszke, pracował nad produktami ponad 6 lat co wymagało ogromnych nakładów finansowych. Tu pojawiła się grupa ludzi biznesu, na czele z Jerzym Szymańskim (prezesem firmy Juwent – od ponad 23 lat lidera rynku klimatyzacji i wentylacji) oraz przedsiębiorcami z wielu branż, z doświadczeniem na rynkach europejskich (medycyna, budownictwo, farmacja). Wszystkich przekonała niewiarygodna skuteczność wyrobów.

Jesteśmy gotowi na nowy produkt MLM.

BeeHappy zapewni szybki powrót do wyśmienitej formy i zdrowego wyglądu nawet wtedy, gdy wydaje się to niemożliwe. Chcemy, aby nasi partnerzy zarabiali dzięki gamie produktów, które bronią się same.

Zastosujesz raz i będziesz stosował już zawsze.

Z dumą zapraszamy na naszą pierwszą konferencję, która odbędzie się 14 października br. w warszawskim hotelu Marriott o godz. 17:30. To jedyna okazja, aby być na szczycie i już od dziś zarabiać z nami! I Ty możesz pomagać innym!

Darmowa rejestracja na wydarzenie tutaj:

www.e-beehappy.com

Mogą Cię również zainteresować