BEZ ŚCIEMY. O biznesie MLM online – Dariusz Hampel

przez Maciej Maciejewski
1459 odsłony

„Co można zrobić w dzisiejszej dobie, nie mając żadnego doświadczenia, żeby przetrwać te bez wątpienia trudne czasy? Jeśli chcesz się zająć rozwojem osobistym, jeśli pragniesz zainwestować w siebie i swój rozwój, a przy tym jednocześnie generować fajne dochody… to najlepszym rozwiązaniem jest zaangażować się w network marketing. Biznes MLM ma w sobie magię. Ja się zakochałem w tym systemie pracy” – mówi Dariusz Hampel.

Paweł Wieteska & Dariusz Hampel

Muszę o tym napisać. Teraz. Muszę, bo tyle konkretnej wartości, tak potężnej dawki samego gęstego, co tych dwóch facetów włożyło w Network Magazyn przez ostatni rok… To jest nie do opowiedzenia. Tego nie zrobił dla branży nikt w ciągu 20 lat funkcjonowania tego jedynego w Polsce, niezależnego pisma o sektorze DS/MLM. Panowie czapka z łysej głowy. Wielkie dzięki. Teraz do puenty…

Jest jeden dość nietypowy odcinek tygodnika BEZ ŚCIEMY Pawła Wieteski. Autor projektu rozmawia w nim z Dariuszem Hamplem, który przecież jednocześnie prowadzi inny program o biznesie MLM na fanpejdżu Network Magazynu, zatytułowany STRATEGIE W BIZNESIE.

Dariusz Hampel od 33 lat mieszka w Niemczech. 25-letni staż pracy na własny rachunek nauczył go przede wszystkim przedsiębiorczości. Inteligentnej przedsiębiorczości, ale również specyficznego podejścia i wcielenia się w rolę skrupulatnego, rzetelnego obserwatora otaczającego nas świata biznesu i nowych mediów.

Na co dzień prowadzi kanał „Zdrowe pasje ku harmonii ciała i ducha”, gdzie dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, jako człowiek i przedsiębiorca. W Network Magazynie ma swój popularny, autorski tygodnik live, który w chwili startu (13 kwietnia 2021 roku) nazywał się KORONABIZNES, a obecnie – już po uspokojeniu się sytuacji związanej z pandemią i lockdownem, przechrzciliśmy go na STRATEGIE W BIZNESIE. Zapraszam do obejrzenia wywiadu. Naprawdę warto:

BEZ ŚCIEMY. O network marketingu online – Dariusz Hampel

PS. Z powodu niezmiernie wzmożonego natłoku zadań w życiu prywatno-biznesowym, niedawno Paweł Wieteska postanowił na jakiś czas zawiesić emisję swojego tygodnika na Facebooku. Mamy nadzieję, że niebawem do nas wróci. Bardzo brakuje nam jego czwartkowych, niezwykle profesjonalnych i trafnych wykładów. Czytelnikom Network Magazynu również. Dziękujemy za wszystkie listy w tej sprawie. Paweł wracaj. Natychmiast!

Mogą Cię również zainteresować