Biegiem w stronę sukcesu? Kontakty w biznesie MLM

przez Katarzyna Wagner

Jaki jest najczęściej poruszany temat w systemie DS/MLM wśród młodych adeptów tego alternatywnego modelu biznesowego? „Skąd mamy brać nowe kontakty biznesowe”. Świetny, godny polecenia pomysł w tym zakresie ma Agencja Go Public.

W celu pozyskania do budowy swojego biznesu MLM nowych kontaktów od dawna polecamy udział w różnego rodzaju spotkaniach networkingowych. Pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku jest oczywiście Grzegorz Turniak, ale jak widać, ciągle przybywa mu nowych konkurentów, którzy ubierają idee i działania networkingowe w świeże, nowatorskie pomysły organizacyjne.

Krakowska Agencja Go Public organizuje przedsięwzięcie networkingowe nieco odbiegające swoimi ramami od form, do których w tej dziedzinie biznesu przyzwyczailiśmy się do tej pory: „Jeśli można połączyć rozwój biznesu i sieci kontaktów z bieganiem i promocją aktywnego stylu życia – dlaczego tego nie zrobić? Koniec wymieniania się wizytówkami w pubach. Zamieniamy krawaty i szpilki na T-shirty i buty biegowe. Po raz pierwszy w Polsce łączymy przyjemne z pożytecznym, ruszając z siecią eventów networkingowo-biegowych. To pierwsze tego typu wydarzenia w Polsce oraz jedne z pierwszych w Europie. A Ty? Odważysz się wyjść (to znaczy wybiec) poza schemat?" – czytamy na portalu Go-public.pl.

Już 3 sierpnia 2016 roku startuje druga edycja biegowego networkingu Run Public. Tym razem spotkanie rozpocznie się na plaży Term Krakowskich przy ulicy Sodowej 7 w Krakowie, gdzie przedsiębiorcy zamienią szpilki na buty biegowe, a krawaty na odzież funkcyjną. Po co? By wspólnie biec po sukces w biznesie. 

Agencja PR Go Public zadba o wskazówki wizerunkowe, a profesjonalny trener marki New Balance wprowadzi uczestników w tajniki biegania. Następnie wszyscy udadzą się na krótką przebieżkę po malowniczej okolicy. Po powrocie czekać będą na Was zdrowe, zielone koktajle, napoje izotoniczne, leżaki oraz basen – idealna okazja do wymiany i zacieśniania kontaktów biznesowych.

O wskazówki dotyczące wizerunku zadba Agnieszka Grzechynka, właścicielka agencji Go Public oraz pomysłodawczyni networkingów biegowych. Jak sama przyznaje, bieganie wiele nauczyło ją o biznesie i prowadzeniu firmy. Chętnie dzieli się swoją fachową wiedzą, zwłaszcza w zakresie personal branding oraz wykorzystania social media w promocji firm. Łukasz Różański, trener New Balance zapewni przeszkolenie w zakresie biegania, a następnie poprowadzi trening. Wykład na temat oczyszczania organizmu z toksyn za pomocą roślin poprowadzi Anna Mazurczyk, właścicielka marki Zielone Trendy. W cenie biletu także napoje izotoniczne oraz upominki od partnerów.

Możesz być osobą początkującą, dystans i tempo organizatorzy dostosują do Twoich możliwości. Bieg Run Public odbędzie się malowniczą trasą prowadzącą wzdłuż Wisły, w stronę Tyńca.

​Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj swój bilet na stronie:

http://runpublic2.evenea.pl/

Więcej informacji: http://www.go-public.pl

Facebook: https://www.facebook.com/events/729717617131132/

SZEROKOŚCI!!!

Mogą Cię również zainteresować