Biznes Forever Living Products wprowadził na rynek nowy system do równowagi ciała

przez Maciej Maciejewski
1824 odsłony

„Kochani. Przed chwilą na Global Rally Forever w Abu Dhabi pokazano nowy zestaw DX4. To czterodniowy detoks. REWELACJA!!! DZIĘKUJEMY FOREVER!!! Również odpowiedni dla wegan. Odżywka na bazie groszku” – poinformowała na Facebooku Bogumiła Sroka. Zatem sprawdzamy o co chodzi…

DX4 to system służący do równoważenia ciała, składający się z siedmiu produktów spożywczych i suplementów, które wspierają uczucie sytości, nawodnienia, energii i metabolizmu. Produkty te działają synergistycznie jako część czterodniowego programu, który obejmuje również ukierunkowane praktyki odżywiania i uważności tak, aby poprawić samopoczucie i połączyć umysł z ciałem.

Każdy dzień programu DX4 jest dedykowany konkretnemu tematowi – Zdecyduj, Zdefiniuj, Odkryj i Poświęć – tak, aby pomóc ludziom stworzyć bardziej świadomą relację z ich dietą. Chociaż DX4 nie jest ściśle programem odchudzania, pomaga ludziom zrozumieć, czego potrzebują ich  organizmy.

„Opracowując ten rewolucyjny system poświęciliśmy trzy lata na odpowiednie przygotowanie produktów, które wraz z towarzyszącą dietą pomagają organizmowi eliminować niepotrzebne stresory i oczyszczać umysł. Rezultat w postaci DX4 skupia się na głównych układach organizmu – trawiennym (wątroba i przewód pokarmowy), moczowym (nawodnienie i nerki) oraz mózg/umysł” – czytamy w informacji prasowej.

– Każdy składnik został dokładnie przebadany i opracowany tak, aby wszystko działało spójnie. Inne programy mogą sprzedawać tylko produkty, które skupiają się na jednej funkcji lub nie współpracują ze sobą harmonijnie. My skupiliśmy się na tym, aby wszystkie suplementy i produkty w DX4 idealnie ze sobą współpracowały podczas realizacji programu – powiedział Christopher Altamirano, dyrektor ds. jakości w Forever Nutraceutical.

System DX4 obejmuje czterodniowy zapas siedmiu produktów spożywczych i suplementów. Przez pierwsze dwa dni potrzeby organizmu są wspierane głównie przez składniki systemu i dużą ilość wody. W programie są również zdrowe, bogate w warzywa sałatki oraz czyste, naturalne przekąski w dniu 2, 3 i 4. Przepisy na nie wraz z ćwiczeniami mentalnymi i instrukcjami di programu są dostępne w instrukcji.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem DX4 na rynek. Ten program i wszystkie jego suplementy oraz produkty były opracowywane przez trzy lata. DX4 to idealny sposób na to, aby ludzie mogli przełamać codzienne nawyki i zresetować swoje postanowienia w celu osiągnięcia optymalnego samopoczucia ciała i umysłu – powiedziała Holly Stout, wiceprezes ds. globalnego rozwoju produktów w Forever Living.

Mogą Cię również zainteresować