Biznes MLM 2021. Firma Energetix ostro weszła w nowy internetowy rok

przez Maciej Maciejewski
3292 odsłony

Bardzo sprawnie radzi sobie pod kątem pracy online oraz w kwestii mediów społecznościowych network marketingowa firma Energetix. Rok 2021 w biznesie MLM spółka rozpoczęła od nader interesującej, informacyjno-edukacyjnej transmisji internetowej ze swojej centrali znajdującej się w niemieckiej miejscowości Bingen.

Firma Energetix rozpoczęła nowy network marketingowy rok specjalną transmisją online ze swojej centrali w Bingen. Na start wystąpił właściciel spółki – Roland Förster, który poinformował oglądających to wydarzenie gości z 10 krajów świata o szczegółach dotyczących przygotowania swojego biznesu MLM do obecnie panującej sytuacji społeczno-gospodarczej. Zapewnił, że pomimo licznych obostrzeń i restrykcji jakie dotykają przedsiębiorców od wielu miesięcy, firma Energetix świetnie przystosowała się do tych warunków i nic nie zakłóciło jej sprawnego funkcjonowania.

W programie przygotowano róznież kilka świetnych wykładów stricte motywacyjnych. Pierwszy zaprezentował znany i lubiany trener Tobias Beck, a po nim wystąpił poważany i szanowany w tym biznesie MLM – Joey Kelly, który jest bezpośrednio związany z firmą Energetix od wielu lat. Prezenter telewizyjny Markus Appelmann umiejętnie prowadził całe wydarzenie podczas transmisji na żywo.

Program tego wydarzenia był niezwykle obszerny i urozmaicony. Uczestnicy cały czas mieli możliwość komentowania i interakcji, wzięli udział w licznych ankietach. Na koniec wypowiedzieli się również najważniejsi decydenci spółki, przekazując międzynarodowej publiczności wiele bardzo ważnych informacji. Firma zapewniła, że poprzez swoją działalność online uzyskała dodatkowy, trwały instrument do rekrutowania nowych grup docelowych, dlatego w przyszłości będzie jeszcze mocniej wykorzystywała ten kanał w celu promowania i budowania marki wśród internautów.

Mogą Cię również zainteresować