Biznes MLM i Akademia Dyrektora pod hasłem SOUVRE JEST KOBIETĄ

przez Maciej Maciejewski
2576 odsłony

Dla nas hasłem przewodnim minionego weekendu było zdanie SOUVRE JEST KOBIETĄ! W trakcie dwudniowego zjazdu najlepszych liderów naszej firmy – Akademia Dyrektora – znów panie pokazały mistrzostwo świata! To jest oblicze naszego biznesu!

Słuchając prelekcji, ale także podczas rozmów o biznesie MLM w kuluarach można się było przekonać o jednym – każda z nas jest inna i zdecydowanie ma ciekawą historię do opowiedzenia. Więc być może patrzysz właśnie na kobiety, które zawsze były torpedami biznesowymi. Jednak każda z nas musiała nauczyć się tej drogi, dzisiaj wskazując ją innym osobom, które są głodne lepszego życia, które chcą się zmienić tak, aby kiedyś powiedzieć zdecydowanie: JESTEM SZCZĘŚLIWĄ, SPEŁNIONĄ I NIEZALEŻNĄ KOBIETĄ, A ŚWIAT LEŻY U MYCH STÓP!!!

W miniony weekend odbyła się w Łodzi Akademia Dyrektorów Souvre Internationale. Jest to szkolenie organizowane dla najlepszych dyrektorów firmy, co można już zdecydowanie nazwać naszym regularnym świętem. Weekend ten przypomniał nam o tym, jak wiele osiągnęliśmy od startu projektu. Kolejny raz utwierdziliśmy się jak wielką wizję realizujemy krok po kroku wraz z naszymi całymi zespołami.

Firma Souvre Internationale znów zaskoczyła nas swoim profesjonalizmem nie tylko w umiejętnościach organizacyjnych, ale przede wszystkim nowościami w kolejnych programach motywacyjnych, zasobach trenerskich, menadżerskich czy też skonkretyzowanych celach na najbliższe miesiące. Szlifowanie naszych „tajemnic” dotyczących dynamicznie budowanych zespołów w tym projekcie przewijało się przez całe dwa dni, tak więc efekty świat zobaczy zapewne już wkrótce po wysypie nowych awansów. Po takim spotkaniu sukces jest pewny. Moje osobiste wnioski na pewno kierują się w stronę podziękowań dla firmy za to, że nas tak rozpieszcza. Nawet w czasach pandemii. Jakże mocno w pamięci zapadły mi słowa prezesa Waldemara Smolińskiego powiedziane podczas pierwszej konferencji: „Dzisiaj Polska, jutro cały świat”. Zdecydowanie nabiorą one już w niedługim czasie innego znaczenia. Jeżeli są osoby co przyglądają się naszej firmie to zdecydowanie czas na przyglądanie się skończył. Zdecydowanie jest to czas na działanie, bo ten pociąg nabiera tempa.

Po takim szkoleniu z chęcią każdej kobiecie opowiem jak można sprawić, abyś to Ty rozdawała karty w swoim życiu, a niekoniecznie była tylko częścią losowych zdarzeń. I pamiętaj… Miej odwagę spełniać marzenia! Ograniczenia są tylko w Twojej głowie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mogę współtworzyć projekt, który tak bardzo docenia pracę, zaangażowanie, ale też daje rewelacyjne rozwiązania. Dziękuje za ten wspaniały weekend! (foto: Marek Jarkulisz)

Komentarz Doroty Śliwińskiej: – Cieszę się, że mam okazję rozwijać się w tak różnorodnym środowisku fantastycznych kobiet. Każda inna, każda ma swoje cele i marzenia. Ale wszystkie jak stoimy na tym zdjęciu, wykorzystujemy to samo genialne i nowoczesne narzędzie. Cieszę się, że mogłam spędzić z Wami ten fantastyczny weekend.

Komentarz Marleny Szcześniak: – Zgadzam się, że każda jest inna, ale cel zawsze mamy ten sam. Chcemy wspierać inne kobiety, które razem z nami zmieniają swoje życie. Tak jak my. Na lepsze! Nie liczy się Twój status społeczny czy finansowy, z jakiego pochodzisz domu, czy ile masz lat. Liczy się decyzja, że chcesz coś zmienić. Dziękuję Wam kobietki za ten cudowny czas!!!

Mogą Cię również zainteresować