Biznes MLM na liście najszybciej rozwijających się firm Financial Times

przez Maciej Maciejewski
1019 odsłony

Medifast, spółka macierzysta organizacji sprzedaży bezpośredniej OPTAVIA, została umieszczona na liście „Najszybciej rozwijających się firm w obu Amerykach” publikowanej w Financial Times. Firmy uwzględnione w tym zestawieniu zostały uszeregowane według złożonego rocznego wzrostu przychodów w latach 2018-2021.

źródło: Ft.com

Poruszająca się w systemie MLM spółka Medifast zajęła 258 miejsce pod względem wzrostu przychodów (wzrost z 274,5 mln USD w 2016 roku do 1,6 mld USD w roku 2022) pokonując wiele potężnych marek, takich jak Netflix, Twitter czy Tesla.

– Medifast jest liderem w branży zdrowia i dobrego samopoczucia od ponad 40 lat. W tym czasie nasze proste, ale kompleksowe podejście biznesowe spotkało się z uznaniem ponad dwóch milionów ludzi na całym świecie – skomentował Dan Chard, prezes i dyrektor generalny w Medifast.

– Na przestrzeni lat rozwinęliśmy oryginalny sposób, w jaki wspieramy ludzi w ich drodze do zdrowia. Teraz za pośrednictwem naszego zintegrowanego modelu Coach, pozostając jednocześnie zakorzenionymi w naszym silnym dziedzictwie naukowym i klinicznym zaliczamy interesujące wzrosty. Jestem podekscytowany możliwościami, które stoją przed nami, ponieważ nadal staramy się rozwijać naszą ofertę i poszerzać granice naszego biznesu tak, aby pomóc jeszcze większej liczbie osób zmienić ich życie – dodał Chard.

Specjalny raport The Americas’ Fastest Growing Companies (Najszybciej rozwijające się firmy w obu Amerykach) jest profesjonalnym, trzecim już rankingiem spółek tego regionu, przygotowywanym i publikowanym przez Financial Times. Głównym czynnikiem weryfikującym firmy jest tempo wzrostu przychodów.

Mogą Cię również zainteresować