Biznes MLM nawiązał stałą współpracę z University of Miami

przez Maciej Maciejewski
657 odsłony

Działająca w systemie MLM spółka USANA posiada w ofercie wysokiej jakości suplementy diety zatwierdzone przez NSF i dostarcza je dla większej liczby profesjonalnych i elitarnych sportowców niż jakakolwiek inna firma żywieniowa na świecie. W tym USA Swimming, USA Wrestling i U.S. Ski & Snowboard.

Drużyna piłkarska Miami Hurricanes reprezentuje od 1926 roku Uniwersytet Miami w futbolu amerykańskim. Są jedną z najbardziej znanych i utalentowanych drużyn piłkarskich w historii NCAA. Miami zajmuje czwarte miejsce na liście All-time Associated Press National Poll Championships, remisując z Południową Kalifornią i stanem Ohio. Posiadają szereg rekordów NFL Draft.

Dzięki nawiązanej współpracy fani tego sportu będą mogli zajrzeć za kulisy, jak działa program żywienia zespołowego UM i jak USANA pomaga uczniom osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dodatkowo spółka i jej produkty będą miały silną pozycję w męskich i kobiecych sezonach piłki nożnej i koszykówki.

– Od ponad dwóch dekad współpracujemy głównie ze sportowcami olimpijskimi i zawodowymi, wspieramy ich naszymi suplementami diety i witaminami. Ponieważ ostatnio zmieniły się możliwości sponsorowania przez kolegiaty, dostrzegliśmy możliwość współpracy ze studentami i programami sportowymi, takimi jak University of Miami, którzy osiągają niesamowite wyniki sportowe i planują kolejne kroki w swojej karierze. Z niecierpliwością czekamy na to partnerstwo z naszym specjalnym programem żywieniowym UM i cieszymy się, że możemy wspierać sportowców w ich podróży – powiedział Dan Macuga, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w USANA.

Mogą Cię również zainteresować