Biznes MLM okiem liderów z Nature’s Sunshine Products

przez Katarzyna Wagner

Trzy małżeństwa i trzy różne historie związane z systemem MLM. Wszystkich połączył wspólny biznes propagujący trend health & wellness o nazwie Nature’s Sunshine Products, ale każde z nich ma inne powody, aby to robić i nieco odmienne spojrzenie na wszelkie zagadnienia z tym modelem zarabiania pieniędzy związane.

Barbara i Marek WierbiłowiczowieBarbara i Marek Wierbiłowiczowie

Barbara i Marek Wierbiłowiczowie, Danuta i Marek Kacperowscy oraz Jolanta i Teodor Małkowie to dyrektorzy w reprezentującej branżę sprzedaż bezpośrednia i network marketing firmie Nature’s Sunshine Products.

Danuta i Marek Kacperowscy Danuta i Marek Kacperowscy 

Dlaczego parają się tym tematem? Jakie ich zdaniem zalety systemu MLM należy cenić najbardziej? Jak w tym biznesie odnieść sukces i znaleźć się na szczycie? Posłuchaj:

  

KRYPTOREKLAMA: Najczęściej odwiedzaną stroną na portalu Networkmagazyn.pl jest lista firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego działających w Polsce. To jedyne tak rzetelne zestawienie branży w nasszym kraju. Sama ta podstrona ma ok. 160 tys. wejść UU/miesiąc. Ludzie tam zaglądają już podczas rozmów rekrutacyjnych, żeby sprawdzić firmę, o której im ktoś mówi. Jeśli chcesz, aby wyróżnić Twój biznes i aby nazwa Twojej firmy przenosiła internautów na Twoją stronę, opłata roczna za podlinkowanie wynosi tylko 2 000 zł. Napisz pod [email protected] a rozpatrzymy Twoją propozycję w ciągu 48 godzin.

  

Mogą Cię również zainteresować