Biznes MLM wspiera sztukę. Firma dōTERRA przekazała 5 milionów dolarów dla Hale Center Theatre Orem

przez Maciej Maciejewski

Po 32 latach Hale Center Theatre Orem znalazł nowy dom na kampusie network marketingowej firmy dōTERRA w Pleasant Grove w stanie Utah (USA). Wmurowanie kamienia węgielnego pod Ruth and Nathan Hale Theatre w Pleasant Grove zaplanowano na lato 2022 roku, a zakończenie budowy spodziewane jest na początku 2024 roku.

Archiwalne przedstawienie Hale Center Theatre Orem

We współpracy z Cook Center for Human Connection i City of Pleasant Grove, działająca w systemie MLM spółka dōTERRA przekazała 5 milionów dolarów i zapewniła grunt, na którym ten wspaniały teatr może rozpocząć budowę nowego obiektu dla sztuki widowiskowej. W ramach przeprowadzki do Pleasant Grove, Hale Center Theatre Orem zostanie oficjalnie przemianowany na The Ruth and Nathan Hale Theatre i będzie promowany jako The Ruth – na cześć jego założycieli.

– Sztuka jest ważną częścią naszej społeczności i nie możemy wymyślić lepszej inwestycji niż wspieranie ukochanej części hrabstwa Utah oraz organizacji, której celem jest łączenie ludzi poprzez podnoszącą na duchu, wysokiej jakości rozrywkę – powiedział Gregory Cook, prezes zarządu w dōTERRA.

– Doceniamy wizję rodziny Hale i współpracę z miastem Pleasant Grove, którzy zainicjowali wspólne działania, aby urzeczywistnić ten nowy teatr. Nie możemy się doczekać tego pięknego dodatku do naszego kampusu i całego Pleasant Grove – dodał Cook.

Oczekuje się, że nowy budynek prawie podwoi pojemność 670 miejsc na głównej scenie i pozwoli na rozbudowany, w pełni „okrągły” teatr. Będzie też druga sala widowiskowa z elastycznymi siedzeniami do produkcji młodzieżowych i mniejszych przedstawień. Teatr Ruth and Nathan Hale będzie siedzibą Hale Academy for the Performing Arts i jej programów edukacyjnych dla młodzieży oraz dorosłych.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie dōTERRA i miastu Pleasant Grove za możliwość rozwoju naszego teatru i rozszerzenia naszych programów edukacyjnych – powiedział Cody Swenson, dyrektor wykonawczy i współzałożyciel fundacji Hale Center for the Arts and Education. – Z głębi serca dziękujemy miastu Orem oraz wielu liderom MLM i społeczności, która wspiera nasz teatr od ponad trzech dekad. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli ten projekt i pomogli nam dotrzeć do tego punktu naszej podróży. Liczymy na dalsze wsparcie od osób i organizacji, które chcą wnieść swój wkład w nowy wymiar sztuki.

Miasto Pleasant Grove zobowiązało się do wsparcia teatru w budowie i obsłudze nowego obiektu artystycznego. – Od dawna podziwialiśmy niesamowity produkt, który rodzina Hale wniosła na swoją scenę w ciągu ostatnich 32 lat i kiedy zobaczyliśmy możliwość powitania ich w naszym mieście, nie zastanawialiśmy się dwa razy – komentuje Guy Fugal, burmistrz miasta. – Ta zmiana pozwoli teatrowi Ruth i Nathan Hale wspinać się na nowe wyżyny, wywierając jednocześnie ogromny wpływ na gospodarkę miasta. Wiemy, że nasi obywatele i miłośnicy sztuki w hrabstwie Utah i całym stanie świętują tę informację i są podekscytowani nowymi możliwościami.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Ruth and Nathan Hale Theatre w Pleasant Grove zaplanowano na lato 2022 roku, a zakończenie budowy spodziewane jest na początku 2024 roku.

Komentarz Danuty Kozak: – Jestem pod wielkim wrażeniem obranego przez firmę dōTERRA kierunku działania. Oprócz dostarczania ludziom bogatej oferty wysokiej klasy olejków eterycznych, suplementów, kosmetyków, środków czystości itp. spółka podejmuje wiele inicjatyw wspierających różnego rodzaju projekty, w tym wspieranie sztuki. Jest to jedna z wielu dziedzin, które dōTERRA wspomaga.

Dla mnie bardzo ważne są atrybuty, które oferuje nam ten biznes do współpracy. Wdraża wiele innowacji naukowych i przeprowadza bardzo zaawansowane, w szerokim zakresie testy jakości. Dzięki temu otrzymujemy olejki o najwyższym standardzie jakości i możemy się czuć bezpieczni.

Po raz pierwszy trafiłam na te produkty cztery lata temu i stopniowo zaczęłam je wprowadzać do mojego domu. A, że jestem pasjonatką naturalnych rozwiązań, to nietrudno się domyśleć, że olejki „zadomowiły” się w mojej rodzinie na dobre. Nie zdawałam sobie wówczas sprawy jakie bogactwo ze sobą niosą i w jak wielu obszarach życia codziennego są dla nas pomocne, m.in. jako wsparcie ogólnie pojętego zdrowia, emocji. Są świetne do pielęgnacji skóry, można je z powodzeniem stosować jako naturalne perfumy, jako dodatek do potraw, wody. Dzięki właściwościom czyszczącym zastępują również toksyczne środki czystości, a co najważniejsze – nie szkodzą naszemu zdrowiu.

Poza tym dōTERRA jako MLM daje duże możliwości rozwoju osobistego i finansowego. Dzięki niej poznałam wiele cudownych osób z pasją. Mobilizuje mnie również do wychodzenia poza własną sferę komfortu, co jest niesamowite dla rozwoju osobistego. Chciałabym, aby nasze produkty trafiły do wielu domów i zachwyciły wielu ludzi, tak jak mnie i moją rodzinę.

Archiwalne przedstawienie Hale Center Theatre Orem

Mogą Cię również zainteresować