Biznes MLM z tradycjami czyli 21 urodziny CaliVita Polska

przez Piotr Hoffmann

W tym roku kolejne urodziny firmy CaliVita w Polsce odbyły się nieco inaczej niż zwykle. Dwadzieścia jeden lat działalności tego biznesu na terenie RP jego liderzy uczcili aż trzydniowym świętowaniem, wykładami, zabawą i zwiedzaniem zabytkowej części miasta Gdańsk.

ee

CaliVita jest rozpoznawalną i znaną marką na rynku polskim, zwłaszcza wśród osób działających i znających aspekty sektora sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Jej 21 urodziny odbyły się na wybrzeżu, w hotelu Novotel Gdańsk Marina w dniach od 14 do 16 września 2018 roku. Wszystko zorganizowano profesjonalnie, a liderzy spędzili tam kilka nader interesujących chwil… 

Głównym gościem zaproszonym w tym roku przez firmę był Tomasz Kammel. Opowiadał on o swoim życiu, a szczególnie o porażkach, które go na przestrzeni lat spotkały. Dokładnie tak, jak ma wielu z menadżerów biznesu MLM – raz na wozie, innym razem problemy… W takich momentach wydawało mu się, że świat zawalił się w jednej chwili. – Jednak czas refleksji, złapanie dystansu do każdej trudnej sytuacji i do samego siebie, nauka pokory oraz praca nad własnym rozwojem, pozwoliły mi ponownie stanąć przed kamerą czy na deskach sceny, podnieść się z pozycji „przegranego”, a po czasie wzmocnić, unieść brodę, głowę i wyraźnie wyprostować – powiedział podczas swojego wykładu. Dzięki każdej trudnej sytuacji, stał się jeszcze silniejszy, został ponownie zauważony przez media i dokonał znacznie większych sukcesów w swoim życiu, niż wcześniej.

Tego popołudnia, na scenie znalazło się jeszcze wielu uczestników spotkania – ludzi, którzy aktywnie współpracują z firmą i odnoszą w swojej pracy sukces za sukcesem. Przemawiał również prezes CaliVita International – Gerry Hargitai, który miał wielką przyjemność wręczyć tego dnia symboliczny klucz do nowego samochodu za wybitne osiągnięcia. Tym razem, kolejnym menadżerem, który zasłużył sobie nietuzinkowymi wynikami na piękny samochód, była Agata Hempolińska-Nowik.

Wieczorem odbył się oczekiwany przez wszystkich urodzinowy bal tematyczny „Piraci, marynarze i syrenki”. Wszyscy bawili się znakomicie. Tym bardziej, iż uczestnikom urodzinowego przyjęcia dopisywały humory, uśmiech i dużo śmiechu, kiedy zobaczyli swoje stroje do przebrania. Od razu zrobiło się bardzo wesoło i magicznie. Oczywiście nagrodzono najciekawsze przebrania. W upominku znalazły się najnowsze produkty CaliVita: Chewable Omega 3 lemon flavour i Chewable COQ10 orange flavour. Produkty te można było już wcześniej smakować i testować podczas uroczystej gali, na specjalnej ekspozycji.

Podczas drugiego dnia eventu wszyscy uczestnicy udali się z przewodnikiem na zwiedzanie pięknego, starego miasta Gdańsk, a wieczorem odbyła się impreza integracyjna. To były swego rodzaju „poprawiny” – przy dobrej muzyce, grillowanych posiłkach, wspólnych rozmowach i zabawie.

W podziękowaniu wszystkim uczestnikom za kreowanie wspaniałej atmosfery, zarząd CaliVita Polska napisał na Facebooku: „Są słowa, są treści, filmy, które pomagają uporządkować nasz świat wartości, pomagają zrozumieć, co nas tak naprawdę powstrzymuje przed nami samymi – przed uwierzeniem w nas samych i sięgnięciem po najlepszą swoją wersję… Dziękujemy za inspirujące wystąpienia Gerry`emu Hargitai Calivita Pres, Tomaszowi Kammelowi i wszystkim występującym prelegentom na scenie – parkiecie 21 Urodzin CaliVita Polska. Za co jeszcze kochamy w CaliVita? To wspólna zabawa, taniec i śmiech. Zabawa, podczas której nie ma różnic wiekowych, dochodowych, statusowych – jest tylko radość bycia razem i zarażania nią wszystkich dookoła. Mega podziękowania dla słuchaczy – to dzięki Wam czuliśmy tę wspaniałą aurę motywacji.” A oto kilka wypowiedzi uczestników spotkania:

Renata Zarzycka-Bienias: – Moim zdaniem, ta trzydniowa integracja pozwoliła nam jednocześnie na odpoczynek, jak i na zabawę, otrzymaliśmy sporą dawkę wiedzy, motywacji i dotknęliśmy również korzeni historii Polski – miasta Gdańsk. Wykład Tomasza Kammela zrobił na mnie duże wrażenie. Jego prelekcja nie była wyuczonym przekazem. To była prawdziwa lekcja życia. Tomasz bazował na własnych doświadczeniach i mówił o porażkach, o refleksji, o potrzebie uświadomienia sobie popełnianych błędów i sytuacji, w jakiej się czasem znajdujemy. Refleksja i świadome spojrzenie z perspektywy czasu pozwala nam pobrać naukę i zebrać doświadczenie. Pracując nad sobą i swoim rozwojem, w procesie wzrastania, możemy stopniowo wychodzić z każdego kryzysu, podnosić się i prostować tak, aby w przyszłości osiągać jeszcze większe sukcesy. Tomasz Kammel mówił o tym, co bywa w naszym życiu bardzo powszechne – porażki i sytuacje, które są niezbędne, które dzieją się wiele razy dotąd, aż zrozumiemy je i uświadomimy sobie ich przesłanie. Porażki są po to, abyśmy zmienili swoje myślenie i słowa, jakimi się wyrażamy, abyśmy zmyli niektóre przekonania, nawyki i wyrzucili wszelkie żale i pretensje, co często nie jest takie łatwe. Dopiero to pozwoli nam popatrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dostrzec, że to wszystko, co się wydarzyło, było nam tak faktycznie potrzebne do wyjścia ze strefy komfortu. Potrzebne do rozwoju, do procesu dalszego wzrostu. Jeśli tylko jedno z naszych zachowań zmienimy, jeśli tylko jedno negatywne przekonanie lub emocje zmienimy na pozytywne w wyniku refleksji i świadomego pobrania życiowej nauki, z czasem cały świat wokół nas może diametralnie ulec zmianie na lepsze. A zabawa z przebraniem w piratów, marynarzy i syrenki, dała nam wiele radości i możliwość złapania dystansu do samych siebie. Śmialiśmy się z siebie wzajemnie i bawiliśmy się doskonale na tym jubileuszowym przyjęciu CaliVita. To był czas, który zapamiętamy na zawsze. 

Anna Dawidowska: – Było wspaniale. Odpowiednia dawka „złotych myśli” i dobrej zabawy.

Iwona Andrys: – Działo się działo, a to autko dla Agaty – słodki cukiereczek.

Kasia Rybka: – Na 21 Jubileuszu notowałam… 🙂 Wiedza, motywacja i dawka wspaniałej zabawy. Warto było być! 21 Jubileusz już za nami. To był świetnie spędzony czas. Za rok musicie tam być!

Sławek Wierzycki: – Już nie mogę się doczekać na 20+2-lecie Calivity Polska.

Dorota Poschwald: – Wspaniała impreza, cudowni ludzie, integracja na MAKSA, inspirujące wystąpienia… Życzymy firmie dalszych sukcesów i następnych JUBILEUSZY – oczywiście z NAMI.

Mogą Cię również zainteresować