Biznes MONAT uhonorowany przez DSA Australia

przez Maciej Maciejewski
555 odsłony

Firma MONAT Global Australia (MONAT Australia) otrzymała cztery nagrody od australijskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA). Oficjalne wręczenie cennych wyróżnień miało miejsce podczas wydarzenia DSA Expanding the Possibilities Conference w Sydney.

Jen Usher – wiceprezes i dyrektor zarządzający w MONAT Australia i Nowa Zelandia, została wyróżniona nagrodą Industry Contribution Award za swoją rolę w udanym uruchomieniu MONAT Australia w 2021 roku i MONAT New Zealand w roku 2022.

Nicole Thomas – kierownik operacyjny w MONAT Australia i Nowa Zelandia, została wyróżniona nagrodą Rising Star Award za swój wkład w niedawny rozwój i sukces tej organizacji, w tym wdrażanie nowych systemów i procedur, pozytywny wpływ na zarządzanie zapasami i zwiększenie ogólnej wydajności biznesowej.

Jess Etcell – market partner MONAT, została wyróżniona tytułem Niezależnego Sprzedawcy Roku za swoją wspinaczkę do pozycji jednej z najwyższych rangą liderek w tym regionie.

Ponadto firma MONAT otrzymała nagrodę Innovation Award za swoją akcję Styling Masterclass, która wykorzystała dystrybutorów z dużą liczbą obserwujących w mediach społecznościowych do generowania szumu i osiągnęła 45% wzrost sprzedaży produktów do stylizacji oraz 270% wzrost liczby zapisów klientów w marcu 2023 roku.

Mogą Cię również zainteresować