Biznes MONAT zgarnął złotą nagrodę Stevie Award dla firmy roku. I jeszcze kilka statuetek dodatkowo. Sztos

przez Maciej Maciejewski
2107 odsłony

MONAT Global Corp i MONAT Gratitude zostały wyróżnione czterema nagrodami Stevie, w tym Złotą Stevie dla Firmy Roku w kategorii handlu detalicznego. Spółka otrzymała również Srebrny Stevie za biznes roku będący własnością mniejszości oraz Brązowy Stevie w dziale produktów konsumenckich za MONAT Wellness and Vegan Protein.

MONAT Gratitude – filantropijna inicjatywa firmy MONAT, została nagrodzona srebrnym Stevie za Program Roku Odpowiedzialności Biznesu w dziale <2500 pracowników. Plotka niesie, że to z tej statuetki najbardziej cieszą się ludzie budujący biznes MLM w oparciu o współpracę z tym podmiotem gospodarczym.

– W ubiegłym roku rozbudowaliśmy i skonsolidowaliśmy naszą siedzibę, wprowadziliśmy nową kategorię produktów wraz z zaprojektowaniem MONAT Body Care, a także uruchomiliśmy kompleksowy program zrównoważonego rozwoju MONAT Sustainability – Building a Beautiful World. Uhonorowanie naszego marketingu sieciowego czterema Stevies to wielki sukces i prestiż, który mówi tak wiele o naszym niesamowitym zespole, naszej działalności i naszej kulturze. Cieszę się, że MONAT zasłużyła na to uznanie – powiedział Ray Urdaneta, współzałożyciel i dyrektor generalny MONAT.

Mogą Cię również zainteresować