Biznes partnerzy WellU odebrali nowe Mercedesy

przez Piotr Hoffmann

W systemie sprzedaży bezpośredniej & network marketing takie rzeczy są możliwe. Nawet w Polsce. Jednego dnia sześciu dystrybutorów rodzimej firmy WellU za dynamiczny rozwój swoich biznesów MLM odebrało nowiutkie samochody marki Mercedes.

ee

„Oto sześć pachnących nowością, bogato wyposażonych w pakiet AMG Mercedesów i ich nowi – dumni i bladzi – właściciele: Lenka Kellnerová, Lucie Peterková, Daniela Majer, Hana Balcarkova, Ela Obczasiak i Mana Manowska. Totalne szaleństwo: bez podpisywania umów leasingowych, z gwarancją bezpłatnych serwisów, pakietami ubezpieczeń, full opcja – słowem wsiadać i jechać!” – czytamy na profilu firmy WellU.

– To był wielki wieczór dla sześciu biznes partnerów WellU. Uroczyste przekazanie samochodów Mercedes w naszym programie samochodowym. Bez leasingu, bez kredytów, po prostu. Bo WellU oferuje świetny program samochodowy. Gratulacje dla właścicieli tych pięknych pojazdów i wygodnych dróg! – powiedział nam Dariusz Młynarski, współtwórca marki WellU.

„W dniu dzisiejszym została zapisana nowa karta w historii, kolejne 6 samochodów z logo WellU. Moja historia to jubileusz 15-lecia w firmie, praca z pasją, pieniądze i wakacje w różnych zakątkach świata. Niebawem Dubaj. Los był dla mnie wyjątkowo szczodry. A dzisiaj spełniło się moje marzenie – firmowy samochód z gwiazdą. Jak widać marzenia się spełniają. Mój sukces, to sukces wielu cudownych osób, które spotkałam na swojej drodze w WellU. Bardzo Wam dziękuję i obiecuję, że pomogę Wam zdobywać kolejne szczeble kariery i będę cieszyć się z Waszych sukcesów. Jestem pod ogromnym wrażeniem ekskluzywnej oprawy wręczenia samochodów. Szampan, kwiaty, wytworna kolacja… Oj na długo to zapamiętam. Nasza rola to sławić dobre imię WellU na drogach i bezdrożach, w kraju i za granicą. Rafał dziękuję!” – skomentowała na Facebooku Elżbieta Obczasiak.

Podczas uroczystego odbioru samochodów było wiele emocji i wzruszeń. Jak myślicie, autka przypadną tym networkerom do gustu? Bo jeśli nie… trudno. Za 12 miesięcy wymienią sobie na nowe. Gratulujemy i czekamy na relacje z pierwszych przejażdżek.

Mogą Cię również zainteresować