Biznesowa randka czy formalne spotkanie?

przez Lidia Popławska

Zastanawiasz się czy to biznesowa randka lub formalne spotkanie? U nas nie musisz wybierać. Specjalnie dla Ciebie stworzyłyśmy niespotykany, dynamiczny koncept! Jedyny w Polsce Biznes Mixer przy okrągłych stołach!

Zero konkurencji, różnorodność i wyłączność branży w strefie VIP. Był to pierwszy i najważniejszy warunek, jaki postawiłyśmy sobie, decydując się na organizację Rautu. Drugim była kapitalna, męsko-damska, biznesowa zabawa oraz styl glamour – pod którego znakiem którego upłynie nasz Raut.

Zapraszamy Cię zatem do świata Wall Street. Świata, do którego chcą wejść tłumy, ale udaje się to wyłącznie nielicznym. Podczas jednego wieczoru otrzymasz do dyspozycji miejsce, ludzi i narzędzia, dzięki którym uwolnisz swój biznesowy potencjał. A specjalne zadania, dedykowane strefy i czerwony dywan pozwolą Ci rozgościć się w tej przestrzeni.

Tylko Ty decydujesz, do której z nich chcesz trafić! Tutaj pojmiesz czym jest „chemia w biznesie”, a powitalny aperitif wprowadzi Cię w świat przedsiębiorczego tete’a’tete…

Elegancja, ekstrawagancja i luksus! – tak w trzech słowach można opisać styl, pod znakiem którego upłynie nam ten majowy wieczór. Szykuj więc kreację, wytypuj swoich faworytów i poczuj prawdziwą chemię! Biznes Ci za to podziękuje! Już 23 maja 2017 roku! Warszawa, Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4.

DLA KOGO?

 • Przedsiębiorcy prowadzący firmę (biznes)
 • Inwestorzy, aniołowie biznesu
 • Menadżerowie

„Raut z Liderką” jest kontynuacją całodniowego, czerwcowego Sympozjum Liderka Biznesu, które wybrzmiało pod hasłem: Kobiety – Przywództwo – Biznes. Celem wydarzenia jest aktywizacja i w efekcie integracja przedsiębiorców, którym bliska jest wzajemna idea biznesu opartego na relacjach i szeroko pojętym partnerstwie. Będzie to druga, unikalna okazja do przeprowadzenia kilkudziesięciu rozmów biznesowych w niezwykle przyjaznej, ciepłej i energetyzującej atmosferze. Dewizą przewodnią wieczoru będą INWESTYCJE. Podczas tematycznego panelu podejmiemy próbę odpowiedzi na pytania dotyczące m.in trzech głównych błędów inwestycyjnych popełnianych przez kobiety.

CO ZYSKUJESZ?

 • Pomoc już na starcie – wywiad przed eventem, który skraca Twoją drogę do pożądanych kontaktów.
 • Kilkadziesiąt rozmów biznesowych w jeden wieczór.
 • Unikalny w Polsce networking przy okrągłych stołach – na dzień dobry rozmawiasz z 9 osobami jednocześnie, dzięki czemu budujesz bliższą relację biznesową.
 • Potężny transfer przedsiębiorczej wiedzy.
 • Krótszą drogę do Aniołów Biznesu.
 • 150 wyselekcjonowanych kontaktów. W sekcji VIP gwarancja wyłączności dla Twojej branży. Podwójny bilet VIP = gwarancja wyłączności dla Twojej branży = brak rozmów z konkurencją.
 • Szansę na poszerzenie działalności i odnalezienie partnera biznesowego.

W PROGRAMIE:

 • Powitalny aperitif.
 • Elevator pitch – czyli jak zaprezentować się w 10-30 sekund, aby wzbudzić zainteresowanie rozmówców, biznesowe tete-a-tete, zadania specjalne, business Vip Dating, sesja z inwestorem, brainstorming, panel tematyczny, gala wręczenia statuetek.

Element gry i zabawy wyzwoli endorfiny – idealne podłoże do biznesu. Daj się porwać do świata „Wall Street”! ZAPRASZAMY! Więcej szczegółów na www.rautliderka.pl

Mogą Cię również zainteresować