BIZNESOWY KOMPAS #12. Czym są treści i usługi cyfrowe

przez Maciej Maciejewski
297 odsłony

Wiesz czym się różni e-book od kursu online lub wysyłka maili od newslettera? Jeśli w swoim biznesie używasz internetu, to taką wiedzę musisz mieć w jednym palcu. A od tego jest nasz Biznesowy Kompas.

Mamy 2024 rok. Prawdopodobnie każdy choć raz zapisał się na listę mailingową, pobrał/kupił e-booka czy zapisał się na kurs online tudzież jakiś webinar. Część z Was (coraz większa) takie rzeczy również tworzy i sprzedaje.

Tego typu produkty (i wiele więcej) to treści i usługi cyfrowe. Jednego i drugiego dotyczą różne prawa i obowiązki tak twórców, jak i odbiorców/konsumentów.

Jakie są różnice? Z czym to się je? Dlaczego nas to dotyczy? O tym był bardzo ważny live przeprowadzony przez naszego nadwornego prawnika w ramach formatu Legal Alert. Znaj zasady. Wiedz na czym stoisz. Poznaj swoje prawa.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

Mogą Cię również zainteresować