STRATEGIE W BIZNESIE część 10. Konrad Makarewicz

przez Maciej Maciejewski
1197 odsłony

„W network marketingu wspaniałe jest to, że za parę groszy – albo nawet za darmo – możemy mieć dostęp do niesamowitej, unikalnej wiedzy, którą dostarczają nam świetni praktycy z ogromnymi sukcesami. Gdyby nie rozwój osobisty i wiedza, którą dała mi ta branża, nie byłbym tą osobą, którą dzisiaj jestem. I jak sobie przypomnę siebie sprzed kilku lat, to bardzo się cieszę, że wybrałem właśnie tę drogę…” (Konrad Makarewicz, radca prawny)

Konrad Makarewicz. Z wykształcenia prawnik, praktykujący radca prawny. Z zamiłowania networker, przedsiębiorca. Z systemem marketing sieciowy związany od kilku lat, obecnie znajduje się na jednej z pozycji dyrektorskich. Zbudował prężne struktury i organizację m.in. w Polsce, Norwegii i we Włoszech.

Kiedyś działał w biznesie tylko offline. Teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Za moment pojawi się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem.

Ale w krzyżowy ogień pytań Dariusza Hampla wpadł dwa tygodnie temu na fanpejdżu Network Magazynu podczas jednego z odcinków unikalnego tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE. Dziś Konrad Makarewicz. Zapraszam do obejrzenia całego wywiadu. Warto.

STRATEGIE W BIZNESIE część 10. Konrad Makarewicz

 

Mogą Cię również zainteresować