BIZNESOWY KOMPAS #7. Sonia Kozub-Skalska

przez Maciej Maciejewski
891 odsłony

„Mam takie przekonanie, że każdy może dobrze zarabiać i być człowiekiem bogatym. Pod jednym, ważnym warunkiem – że sobie na to pozwolimy. Z drugiej strony jestem wielką fanką takiej filozofii, aby nie sprzedawać swojego czasu za pieniądze. Dlatego działam w network marketingu. Fakt, że tutaj musimy się mocno zaangażować na starcie, ale jeśli zrobimy to profesjonalnie i intensywnie, po kilku miesiącach osiągniemy sukces”.

Gościem specjalnym naszego programu BIZNESOWY KOMPAS była niedawno Sonia Kozub-Skalska. Kobieta petarda. To wybitna ekonomistka, naukowiec, coach finansowy, a także inspirująca liderka biznesowa. Sonia łączy tradycyjne podejście do biznesu z innowacyjnymi strategiami generowania dochodu pasywnego, dzięki czemu aż 70% jej przychodów stanowią właśnie takie projekty. Mimo mieszkania w sercu Bieszczad, po środku niczego, z powodzeniem buduje międzynarodowy zespół w systemie MLM i rozwija swoją działalność na globalną skalę.

Podczas tego wywiadu Sonia podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat osiągania sukcesu w biznesie, budowania międzynarodowego zespołu z odległej lokalizacji oraz efektywnego łączenia tradycyjnego biznesu z dochodami pasywnymi. Dowiedz się, jak osiągnęła rangę diamond w swojej firmie najszybciej w Polsce i jak Ty również możesz zastosować te strategie w swoim życiu zawodowym oraz osobistym.

To wyjątkowa okazja, aby zainspirować się historią Soni i zaczerpnąć praktycznej wiedzy, która może odmienić Twoje podejście do biznesu i finansów. Nie przegap tej szansy! 

Polecam jej historię i nietuzinkowe porady oraz konkretne wskazówki edukacyjne. Takie rzeczy tylko i wyłącznie w Network Magazynie – jedynym w Polsce niezależnym medium o biznesie DS/MLM. Rozmowa jest zarchiwizowana tutaj:

BIZNESOWY KOMPAS #7. Sonia Kozub-Skalska

Mogą Cię również zainteresować