BIZNESOWY KOMPAS. Startujemy z nowym programem o systemie DS/MLM

przez Maciej Maciejewski
852 odsłony

W dzisiejszym świecie biznesu, firma i jej współpracownicy mogą odnieść trwały sukces tylko wtedy, gdy stawiają na moralność, rzetelność i etykę, jako fundamenty swojej działalności. Taki m.in. temat w kontekście branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy poruszymy w pierwszym odcinku nowego programu BIZNESOWY KOMPAS czyli MLM POD LUPĄ. DNA network marketingu – rozmowy o genach MLM.

Zapraszamy już w środę 04 października 2023 roku o godzinie 20:00. Spotkanie LIVE odbędzie się na Network Magazyn Fanpage: https://www.facebook.com/NetworkMagazyn

Naszymi gośćmi będą: Karolina Łappo-Rzeplińska, Marek Staszko i Konrad Makarewicz. Porozmawiamy m.in. o najświeższych działaniach polskich dystrybutorów z firmy LIVEGOOD. A oto co o swoim nowym pomyśle powiedział prowadzący Dariusz Hampel:

„Witajcie w odnowionej odsłonie naszego programu! Z ogromną radością chcemy Was ponownie przywitać w sieciowym świecie inspiracji, sukcesów i fascynujących opowieści. Nasz program zawsze dążył do tego, byście mieli możliwość zgłębiania wiarygodnej wiedzy, odkrywania tajników oraz spotkań  z niezwykłymi osobami, które kształtują przyszłość marketingu wielopoziomowego.

Nowa era programu to dla nas nie tylko powrót do korzeni, ale również otwarcie na nowe horyzonty. Pragniemy dzielić się z Wami jeszcze bardziej inspirującymi historiami sukcesu, głębszymi analizami trendów i rozmowami z rzetelnymi ekspertami, którzy budują przyszłość sieciowej, biznesowej społeczności.

To wszystko z pasją i przekonaniem, że sieć może być miejscem pełnym wyjątkowych szans i nieograniczonych możliwości.

Nasza misja to przekraczanie granic i odkrywanie ukrytego DNA w sieciowym labiryncie oraz stawiania pytań, które prowokują myślenie. Jesteśmy tu po to, by skupić się na wartościach, wspólnie poszukiwać sposobów doskonalenia się i docierać do źródeł sukcesu, które nie zawsze są oczywiste.

Wierzymy, że program ten stanie się nie tylko genezą wiedzy i inspiracji, ale także przestrzenią do wymiany myśli i budowania relacji z osobami, które podobnie jak my, mają pasję do tworzenia i osiągania celów w MLM.

To również nasza szansa na spojrzenie na biznes sieciowy z nieco innej perspektywy. Z humorem i dystansem do samych siebie.

Cieszymy się, że możemy ponownie Was gościć w naszym programie i razem odkrywać nieodkryte wątki sieciowego biznesu. Witajcie w nowym rozdziale BIZNESOWEGO KOMPASU. Startujemy już w środę 04.10.2023 o godzinie 20:00. Zapraszam”.

Mogą Cię również zainteresować