Biżuteria dla panów

przez Maciej Badowsk
465 odsłony

Kobieta, która dysponuje odpowiednią ilością gotówki, może sprawić sobie drogą biżuterię z pereł, diamentów czy złota. Jednak w przypadku panów jest już trochę trudniej. Jednak i na to znaleziono rozwiązanie.


Jak potocznie wiadomo, prawdziwy mężczyzna nie będzie przecież chodzić z kolią na szyi. Na szczęście istnieją firmy, które swoje produkty kierują do panów. Ich propozycją jest „zwykła” bransoletka z tytanu. Nowy gadżet studia Rouge Design to klasa sama w sobie. Według zapewnień producenta, bransoletka Rogue Breacher Bracelet, dzięki specjalnej konstrukcji idealnie dostosowuje się do nadgarstka każdego posiadacza nawet podczas aktywności fizycznej. Do zbudowania tytanowego cacka potrzebne jest ponad 100 godzin pracy.

To właśnie głównie ze względu na czas potrzebny do produkcji bransoletki oraz rangę produktu na rynek trafi jedynie seria limitowana do 20 egzemplarzy. Każdy potencjalny kupiec może cieszyć się nie tylko z wyjątkowego surowca, z którego zrobiono jego gadżet, lecz również z wyrytego numerka utwierdzającego w przekonaniu, że bransoletka jest „czymś wyjątkowym”. Ile kosztuje taki luksus? Została ona wyceniona na 16 300 dolarów, czyli prawie 53 500 zł.

Mogą Cię również zainteresować