Bob Proctor jako biznesmen. Człowiek, który mobilizuje do działania…

przez Piotr Hoffmann
4610 odsłony

Jest prezesem LIFESUCCESS PRODUCTIONS, firmy dostarczającej usługi konsultingowe, w tym programy i seminaria dla największych i najlepszych firm na całym świecie. Programy i książki Boba Proctora są sprzedawane na całym świecie i zostały przetłumaczone na kilka języków. Jest autorem bestsellera „You were born rich” („Urodziłeś się bogaty”) i stał się katalizatorem zmian u milionów ludzi.

Praca całego jego życia skoncentrowana jest na pomaganiu firmom i osobom indywidualnym z różnych dziedzin, w myśl zasady: „By być czymś i kimś więcej, robić więcej i mieć więcej”. Bob Proctor jest przede wszystkim człowiekiem biznesu. Uważa, że zarabianie pieniędzy idzie w parze z ciężką pracą i nieustannym zdobywaniem nowych kompetencji. W jego przekazie można zauważyć ciągłą mobilizację do działania!

Niektórzy postrzegają Boba Proctora tylko przez pryzmat filozofii biznesu – nic bardziej mylnego!

Bob Proctor w swoim doradztwie skupiał się głównie na klientach korporacyjnych. Pracował między innymi dla takich firm jak: Bell, Nissan, Remax, IBM, Malaysia Airlines, Zurich czy Procter & Gamble. Przekazując swoją wiedzę odnośnie prowadzenia biznesu, pomógł wielu firmom i korporacjom na świecie wejść w zupełnie nowy wymiar prowadzonych interesów, zapewniając osiągnięcie znacznego wzrostu zysków z działalności. Obecnie w głównej mierze skupia się na motywowaniu ludzi do działania i podejmowania trafnych decyzji biznesowych. To człowiek interesów i jako taki, jest postrzegany przede wszystkim na rynkach międzynarodowych.

Historia firmy

Firma LifeSuccess Productions to obecnie jedna z największych i odnoszących największe sukcesy marek na świecie w dziedzinie rozwoju osobistego i szkoleń. Grupa firm LifeSuccess wyrosła z pracy Boba Proctora w latach sześćdziesiątych XX wieku dla Nightingale-Conant Corporation. W tamtym okresie, jako wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Bob Proctor stał się protegowanym swoich mentorów: Earla Nigthingale’a i Lloyda Conanta – dwóch pionierów w nowoczesnym przemyśle rozwoju osobistego. We wczesnych latach siedemdziesiątych, posiadając w sobie niezmiernie ogromny potencjał i pasję do nauczania, Bob Proctor otworzył – z błogosławieństwem Nigthingale’s i Conanta – Bob Proctor Seminars. Jego biznes szkoleniowy ewoluował w biznes doradztwa korporacyjnego, który dał siłę grupom sprzedawców osiągnąć niespotykane dotąd wyniki.

ReklamaReklama

W późnych latach osiemdziesiątych XX wieku Bob Proctor wprowadził system szkoleniowy „Urodzony Bogacz”, oparty na jego bestsellerze „You were born rich”. Sprzedano miliony egzemplarzy tej książki na całym świecie, wciąż jest ona dostępna w sprzedaży i cieszy się wielkim uznaniem.

W latach dziewięćdziesiątych XX wieku Bob Proctor wraz ze swoimi partnerami biznesowymi rozpoczął ekspansję projektu szkoleniowego w kierunku nowej koncepcji biznesowej, łącząc w 1995 roku siły pod marką Boba Proctora i tworząc firmę LifeSuccess Productions. Firma ta działa na pięciu głównych frontach: seminaria, coaching osobisty, produkty, szkolenia korporacyjne i consulting. Firma zatrudnia ludzi głównie w Toronto, Scottsdale w Arizonie i West Palm Beach na Florydzie. Wspiera również franczyzy i licencjonowanych konsultantów w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii i innych częściach świata.

Już niedługo wiedza Boba Proctora przekazana zostanie również Polakom za pośrednictwem firmy Seminars 4 Success.

You create your own economy!

Oprócz szkoleń z zakresu rozwoju osobistego oraz coachingu światowej sławy trenerów, w tym roku firma Seminars 4 Success przygotowała jeden z najbardziej oczekiwanych eventów w sektorze seminariów polskiego biznesu. 23 listopada 2013 roku odbędzie się seminarium prowadzone przez światowej sławy mówcę i filozofa biznesu – Boba Proctora (jednego z twórców filmu „Sekret”). Tytuł seminarium: “You create your own economy!” Szczegóły eventu można znaleźć na stronie: www.bobproctor.pl

Będzie to pierwsza wizyta Boba Proctora w Polsce! Wraz z nadchodzącym eventem została wydana książka autorstwa samego Boba Proctora zatytułowana „Urodziłeś się bogaty” (http://urodzilessiebogaty.pl/). Więcej informacji o organizatorze, czyli Seminars 4 Success, w tym miejscu: www.s4s.pl

Mogą Cię również zainteresować