Bobsleista z Afryki? Takie rzeczy tylko z Forever!

przez Piotr Hoffmann
1447 odsłony

Światowy gigant biznesu MLM firma Forever Living Products ogłosiła, że pozyskała do współpracy nowego, słynnego i bardzo ciekawego sportowca. Ambasadorem marki został Akwasi Frimpong. Bobsleista z Afryki.

Akwasi Frimpong Akwasi Frimpong 

Akwasi Frimpong przeszedł do historii w 2018 roku, kiedy został pierwszym i jedynym sportowcem uprawiającym bobsleje z afrykańskiej Ghany, który startował w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Jak się okazuje, Frimpong zgłosił swój start również w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022, które odbędą się w Pekinie.

– Cieszymy się, że możemy powitać Akwasiego w rodzinie Forever Living Products – powiedział Nick Woodward-Shaw, wiceprezes ds. komunikacji w Forever. – Ten człowiek uosabia nie tylko wiele wartości cenionych w naszej firmie i jej biznesowej kulturze, ale także ducha przedsiębiorczości, który zainspiruje naszych niezależnych przedsiębiorców na wielu płaszczyznach i obszarach ich życia. Duch i energia Akwasiego są zaraźliwe! – dodał przedstawiciel Forever.

Do tej pory Akwasi Frimpong rywalizując w międzynarodowych wydarzeniach sportowych zdobył kilkanaście medali. Jest zdeterminowany, aby zostać pierwszym medalistą Afrykańskich Zimowych Igrzysk Olimpijskich i inspirować innych, słabszych, aby nigdy nie rezygnowali ze swoich marzeń.

– Jestem szczęśliwy i wdzięczny za współpracę z Forever Living Products – mówi sportowiec. – To partnerstwo zachęca mnie do dalszej, ciężkiej pracy podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich 2022 i reprezentowania zespołu Forever z dumą oraz do dalszego pozytywnego inspirowania młodzieży i wszystkich słabszych, którzy mają wielkie marzenia. Warto dodać, że Akwasi jest również wytrawnym przedsiębiorcą i świetnym mówcą motywacyjnym.

Mogą Cię również zainteresować