Bogumiła Sroka: Widzę zmiany w mentalności polskich sprzedawców

przez Marek Wyrzychowski

Portal prestiżowego konkursu sprzedaży Polish National Sales Awards opublikował artykuł o Bogumile Sroce, laureatce PNSA w kategorii „Menedżer Branży MLM” na rok 2011.

Bogumiła Sroka, laureatka PNSA 2011Bogumiła Sroka, laureatka PNSA 2011

Bogumiła Sroka, która w firmie Forever Living Products ma jedną z największych struktur na świecie, opowiada m.in. o swojej drodze zawodowej i międzynarodowym sukcesie, receptach na skuteczną sprzedaż i zarządzanie, o domu w Arizonie i różnicach pomiędzy amerykańskim i polskim sprzedawcą:

„Współpracuję z amerykańską firmą Forever Living Products od 17 lat. Jestem Diamentowo-Szafirowym Menedżerem. FLP funkcjonuje w 150 krajach świata od 35 lat w systemie Multi-Level Marketingu i stworzyła dla ludzi możliwość współpracy na różnych poziomach. Można zostać stałym konsumentem i kupować taniej produkty, można być sprzedawcą lub od początku nastawić się na budowę sieci dystrybutorów. Od początku skupiłam się na organizacji i zarządzaniu. Po roku pracy byłam liderem światowym. Obecnie, wśród 10 milionów dystrybutorów na całym świecie jestem w grupie VIP-ów – 50-ciu najlepszych. Pomogłam wielu osobom zdobyć zawód i niezależność finansową. Zawsze przywiązywałam dużą uwagę do etycznego postępowania w relacjach z klientami. Prowadzę z własnej inicjatywy lekcje przedsiębiorczości dla młodzieży, za co jako jedyny manager branży MLM w Polsce otrzymałam nagrodę od Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego jako laureatka VII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Oceniono 19 000 firm i wyłoniono 27 zwycięzców” – czytamy w publikacji PNSA.

Bogumiła i Jan Srokowie, Arizona (USA)Bogumiła i Jan Srokowie, Arizona (USA)

Cały artykuł można przeczytać na stronie www.pnsa.pl. Natomiast redakcja „Network Magazynu” przypomina, że można jeszcze zgłaszać swoje kandydatury do IV edycji prestiżowego konkursu Polish National Sales Award. W tym roku zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja! Nie zastanawiajcie się dłużej, nie zwlekajcie, nagroda w kategoriach „Sprzedaż Bezpośrednia” i „Menedżer Branży MLM” są na wyciągnięcie ręki! A potem tylko chwała, sława i prestiż. Naprawdę warto.

Mogą Cię również zainteresować