Brian Tracy już dzisiaj

przez Marek Wyrzychowski
653 odsłony

Już za chwilę w Warszawie będą miały miejsce bezprecedensowe wydarzenia w dziedzinie sprzedaży. A wszystko za sprawą współpracy zainicjowanej przez Grupę MLM oraz instytut szkoleniowy Brian Tracy International.

Dzisiaj Brian Tracy, światowej sławy autor książek, mówca i znawca sprzedaży wystąpi ze swoim najnowszym programem w realu i internecie… Wszystko zaczęło się już praktycznie wczoraj po południu, kiedy Brian Tracy udzielił do kamery ekskluzywny wywiad Maciejowi Maciejewskiemu i Michałowi Świderskiemu z „Network Magazynu”. Trzeba zaznaczyć, że w ciekawej rozmowie o MLM Brian powiedział swoim rozmówcom kilka tak sensacyjnych informacji, że mało co, a szczęki nie opadły im na stolik. Co takiego o MLM powiedział Tracy? Po drobnym montażu film ukaże się niebawem na portalu gazety.

Brian Tracy podczas wczorajszego wywiadu
Brian Tracy podczas wczorajszego wywiadu

Z pewnością rozwinie ten arcyciekawy news o MLM już za godzinę w hotelu Hilton, gdzie odbędzie się specjalna audiencja, na której Brian Tracy przyjmie 20 liderów z „Klubu TOP Liderów MLM”. Później przejdzie do większej sali i przeprowadzi wielkie szkolenie na temat: „Jak skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele”. Ten wykład będzie również transmitowany w internecie za pośrednictwem należącej do Grupy MLM platformy konferencyjnej Vidnet. Na żywo, w kolorze i z lektorem!

Pamiętając o tym, jak nowoczesne technologie lubią jeszcze płatać figle (zwłaszcza podczas tak innowacyjnych przedsięwzięć) w naszej redakcji popijamy kawę i trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło jak z płatka. Dalsze relacje wkrótce…

Michał Świderski i Brian Tracy
Michał Świderski i Brian Tracy

Mogą Cię również zainteresować