Brian Tracy. Największa konferencja BNI w Polsce!

przez Anna Siewiorek

Znów „Network Magazyn” był patronem medialnym arcyciekawego wydarzenia. 5 października br. odbyła się konferencja Growth Experts Academy zorganizowana przez BNI Polska. W hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie zgromadzili się najlepsi mówcy oraz ponad 750 uczestników konferencji.

Hasłami przewodnimi wydarzenia były – sprzedaż, rozwój i rekomendacje. Do Krakowa po raz pierwszy specjalnie na zaproszenie BNI Polska przyjechał ekspert w dziedzinie zarządzania oraz psychologii sukcesu, kanadyjski mówca, trener i pisarz Brian Tracy, który poprowadził prawie czterogodzinny wykład pt. „Sprzedaż przez rekomendacje kluczową umiejętnością XXI wieku”. To był wielki sukces pod względem organizacyjnym i edukacyjnym. Tracy nie tylko podzielił się swoją wyjątkową wiedzą, ale także zainspirował zasłuchanych uczestników (reprezentujących system sprzedaż bezpośredni i network marketing również) do działania i jeszcze wydajniejszej pracy.

Obok Briana Tracy na Growth Experts Academy wystąpili inni specjaliści w dziedzinie sprzedaży i rozwoju z naciskiem na biznes oraz doświadczeni praktycy, którzy dobrze wiedzą jak pomnażać pieniądze i realizować wyznaczone cele. Andras Avidor, Ryszard Chmura, Andrzej Borcz oraz Rafał Brzoska tłumaczyli jak kreować i realizować wizję rozwoju przedsiębiorstwa, rozbudowywać sieć kontaktów i zyskiwać dzięki rekomendacjom, budować trwały wzrost dzięki umiejętnej sprzedaży i stosować innowacyjne modele biznesowe.

Podczas konferencji panowała niesamowita, biznesowa atmosfera, a kontakty nawiązane podczas sesji networkingowych na pewno zaowocują efektywną współpracą. Growth Experts Academy to setki zapisanych stron notatek i miliony nowych pomysłów na rozwój biznesu. Takie konferencje to sama przyjemność! Prosimy o więcej takich. Sektor MLM potrzebuje profesjonalnej edukacji.

Mogą Cię również zainteresować