BUSINESS like no other czyli o tym, jak network marketing o nazwie WellU podbił czeską Pragę

przez Maciej Maciejewski
1588 odsłony

Po wielu miesiącach stagnacji w kwestii spotkań offline teraz w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy ruszyła istna lawina różnego rodzaju gal, konferencji, szkoleń, wycieczek i ogólnie szeroko rozumianych wydarzeń biznesowych na żywo, w realu. Dziś kilka zdań o imprezie BUSINESS like no other zorganizowanej przez polską firmę WellU.

„Produkty PETARDA, biznes PETARDA, wszystko PETARDA. Dołączenie do Was było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. DZIĘKUJĘ” – skomentowała to wydarzenie w social mediach Anna Dratwińska. „Wielkie gratulacje dla całego teamu za organizacje i ciężką pracę. To właśnie dzięki Wam było tak wspaniale” – napisał Jan Obczasiak, a Barbara Thau dodała: – „Wspaniały kongres i świetni ludzie. Dziękuję”.

W dniach 26-28 sierpnia br. w Clarion Congress Hotel mieszczącym się w czeskiej Pradze odbyła się wielka gala działającej w systemie MLM polskiej firmy WellU. W spotkaniu wzięło udział wielu współpracujących ze spółką dystrybutorów, zarząd, właściciele, dyrekcja, pracownicy oraz goście specjalni. A co się działo konkretnie? Najlepiej zobrazuje to zrealizowane wideo:

 

Mogą Cię również zainteresować