Carnival

przez Maciej Maciejewski

Na organizowane przez FM GROUP przedsięwzięcie przybyło ponad 2 000 liderów i dystrybutorów firmy z całego świata. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na rozszerzenie formy pikniku i oprócz pysznej zabawy przygotowali wiele atrakcji, które umożliwiły również bliższe poznanie biznesu FM.

ee

Jak się dowiedzieliśmy, między innymi dzień przed i po spotkaniu, goście z zagranicy odkrywali sekrety produkcji perfum znajdujących się w portfolio firmy, zwiedzając halę produkcyjną PERFANDU. Dystrybutorzy zapoznawali się z nowymi produktami, integrowali i wymieniali doświadczeniami z pracy w marketingu sieciowym.

W trakcie samego „Carnival” na współpracowników FM czekało mnóstwo atrakcji – gry zespołowe, konkursy, przejażdżki i wyścig konny oraz pokaz sztucznych ogni. Wszystko ze sceny poprowadził Brian Scott, znany dziennikarz radiowo-telewizyjny. Z pewnością najważniejszym  wydarzeniem tego dnia była uroczystość wręczenia przez Artura i Andrzeja Trawińskich kluczyków do mercedesów 12 kolejnym liderom, którzy przystąpili do firmowego Programu Motywacyjnego „Mercedesem po sukces”.

Luksusowymi, bordowymi autami z Wrocławia wyjechali: Wacław Pieciułko, Liliana Gilowska, Jolanta i Cyprian Kowalscy, Zofia Śmiejan, Mieczysław Poterucha, Zbigniew Gawłowski, Ryszard Broniecki, Karina Pytel, Marcin Zygadło, Sebastian Rębisz, Marzena Pietrauszka, Anna i Piotr Cyrańscy  oraz Piotr Ewertowski, który samochód odbierał w imieniu nieobecnej żony Aleksandry.

W programie artystycznym znalazły się niezwykłe spektakle grup Art Color Ballet i Duo Majestic oraz występy zespołu Tak oni śpiewają. Gwiazdą wieczoru była grupa Rico Sanchez & the Gipsy Kings Party, która wykonała swoje najbardziej znane przeboje, m.in. „Volare”, „Soy” i „Bamboleo”. Impreza integracyjna trwała do późnych godzin nocnych – po odpaleniu fajerwerków goście jeszcze długo tańczyli na parkiecie przy muzyce DJ’a GALIX’a.
Obszerny fotoreportaż z tej imprezy zamieścimy już w 20 numerze „Network Magazynu”.

(foto: Mieczysław Mieloch)

Mogą Cię również zainteresować