Certyfikat Naturalne Polskie 2020 dla dwóch produktów od network marketingowej firmy Organic Life SA

przez Maciej Maciejewski

W tym roku karty zostały rozdane. 18 polskich firm, które specjalizują się w produkcji naturalnych kosmetyków odebrało Certyfikaty Naturalne Polskie 2020. Komisja ekspertów pozytywnie oceniła w tym roku 116 produktów, a dwa z nich wytwarza i dystrybuuje network marketingowa spółka Organic Life.

Podstawowym celem programu Naturalne Polskie jest promowanie wśród społeczeństwa wysokiej jakości naturalnych produktów kosmetycznych wyrabianych w Polsce. W ramach programu nadawane są certyfikaty kosmetykom, które zostały pozytywnie ocenione przez komisję ekspertów. Udział w certyfikacji oraz przyznanie certyfikatu Naturalne Polskie jest bezpłatne. Oceną produktów kosmetycznych zajmują się eksperci zawodowo związani z przemysłem kosmetycznym, ale niebędący pracownikami firm kosmetycznych produkujących kosmetyki naturalne.

„Mamy to! Naturalne i polskie – te dwa słowa znakomicie charakteryzują nasze produkty. Bardzo cieszymy się z certyfikatu, który to potwierdza i z tego, że grono producentów naturalnych kosmetyków tak pięknie się rozrasta! Te dwa słowa o naszych produktach mówią bardzo dużo. Bardzo cieszymy się, że nasza Mgiełka Aqua Virtualle i Serum w płynie Organic Man zostały nagrodzone i oznaczone certyfikatem NATURALNE POLSKIE!” – chwali się nagrodzony producent w mediach społecznościowych.

Natomiast na portalu Kierunekkosmetyki.pl możemy przeczytać: „Przedstawiamy kolejne kosmetyki z certyfikatem Naturalne Polskie. Oto one: Botaniczna mgiełka do ciała nawilżająca Aqua Virtualle oraz Serum w płynie Organic Man od Organic Life SA. To polski producent dermokosmetyków naturalnych, inspirowanych tradycją zielarską i opartych na współczesnej nauce oraz badaniach. Więź marki z naturą to nie tylko roślinne składy, Organic Life kluczowe rośliny do swoich produktów uprawia na własnych plantacjach w Górach Sowich, na Sycylii i Peloponezie. Wizytówką firmy są autorskie receptury, łączące działanie wielu roślin z różnych części świata”.

Komentarz Katarzyny Grabowskiej: – Jeszcze jedno potwierdzenie tego, że to, co wybieram i to, co używam… produkty Organic Life, są bliskie memu sercu i zasługują na uznanie. Nie tylko moje. Firma rodzinna, taka jak i moja. Polska. Stąd pochodzę i promuję to, co z kraju rodzinnego się wywodzi. Poza tym ludzie za tym stojący to dobrze mi znane osoby.  Zwyczajni i zarazem niezwyczajni ludzie z pasją, dążeniami do podawania dobra i wpływającymi poprzez to co tworzą na życie wielu ludzi. Kochający zdrowy tryb życia, zwierzęta, żyjący swoimi marzeniami, mający‚ przyziemne życie rodzinne. To nie jest PR celebrytów. Autentyczność. Kupujcie to, co jest autentyczne, a nie przereklamowanie.

Komentarz Doroty Ślaskiej: – Kiedy cztery lata temu podjęłam decyzję o współpracy z polską firmą Organic Life wiedziałam już, że stoją za nią ogromne wartości. Przede wszystkim to fantastyczni, prawdziwi specjaliści, pasjonaci tworzący cudowne produkty, mnóstwo energii, miłość do ludzi, przyrody, zwierząt – jednym słowem ten biznes tworzą ludzie kochający świat. Wynikiem tego są bezkonkurencyjne na rynku, naturalne produkty, które zachwycają i rozkochują w sobie już po pierwszym użyciu. Do tego wszystkiego są to całkowicie polskie wyroby, więc nie sposób ich nie używać. Jestem dumna z tego, że mogę być dziś częścią tak wspaniałego projektu i biznesu network marketing bezustannie rekomendując innym to, co jest obecnie na rynku najlepsze. Ten certyfikat to kolejne potwierdzenie o świetnych atutach dla ludzi, którzy jeszcze się zastanawiają, bo przecież ani mnie, ani nikogo, kto choć raz „zasmakował” się w naszych produktach, nie trzeba do niczego przekonywać.

Więcej informacji o nagrodzonych produktach można pozyskać w tym miejscu: www.kierunekkosmetyki.pl

Mogą Cię również zainteresować