Certyfikaty Kompetencji i Rzetelności w MLM

przez Katarzyna Wagner

24 czerwca br. podczas seminarium firmy K-Link Poland, które odbyło się w hotelu Vienna (Bielsko Biała), przedstawiciele „Network Magazynu” wręczyli Krystynie i Andrzejowi Słowińskim „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. To czwarta firma w historii polskiego DS&MLM uhonorowana przez nasz periodyk.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności firmie K-Link Poland wręczyli – Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu” oraz Mieczysław Brzezicki, prezes spółki 4Media Publisher, wydawcy pisma. W trakcie wręczania dyplomu redaktor naczelny mówił: – „Network Magazyn”, jako niezależne pismo od siedmiu lat przyznaje certyfikaty za kompetencje, rzetelność i etykę w działaniu, promowaniu tej branży na terenie naszego kraju i świata. Od siedmiu lat proszę państwa przyznaliśmy tylko cztery takie nagrody.

– Muszę państwu powiedzieć, że jesteście w dobrym czasie, dobrym miejscu, w dobrej firmie. „Network Magazyn” weryfikuje firmy i opisuje różne zdarzenia na rynku. Trzeba być bardzo rzetelną i profesjonalną firmą, żebyśmy o niej napisali a co dopiero, żebyśmy dali taką nagrodę. Tylko cztery certyfikaty w ciągu siedmiu lat, to mówi samo za siebie – dodał Mieczysław Brzezicki.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda Ludbrooka
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda Ludbrooka
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Akuna Polska
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Akuna Polska
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Colway
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Colway
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link Poland
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link Poland

Przypomnijmy, że jako pierwszy Certyfikaty Kompetencji i Rzetelności „Network Magazynu” otrzymał światowej sławy strateg i szkoleniowiec MLM z Nowej Zelandii – Edward Ludbrook (2007), drugi otrzymała firma Akuna Polska (2011), trzeci firma Colway (2011) a czwarty K-Link Poland (2011). Podstawowymi kryteriami, którymi redakcja sugeruje się podczas przyznawania tej nagrody, to wieloletnia, nieposzlakowana opinia wśród społeczeństwa, rzetelność, etyka i takie działanie, iż budowanie swojego biznesu MLM daje możliwość budowania biznesu swoim współpracownikom a jednocześnie wszystkie działania koncentrują się na promowaniu całej branży DS/MLM.

Mogą Cię również zainteresować