Chcesz być zdrowy, silny i sprawny mentalnie? Oto recepta!

przez Maciej Maciejewski

Mój przyjaciel Roman był bardzo skutecznym biznesmenem. W 1998 roku, jako jeden z najbogatszych mieszkańców Łodzi, wystawiał czeki z tyloma zerami, że wszyscy ludzie, którzy to teraz czytają, nie zarobią takiej kasy nigdy. Miał wszystko, o czym tylko pomyślał. I co z tego, jeśli w ogóle o siebie nie dbał? Zmarł w wieku 43 lat.

ee

Romek całymi dniami nic nie robił tylko myślał o tym, jak pomnażać pieniądze. Siedział i leżał. Leżał i siedział. Fakt, był niemiłosiernie skutecznym menadżerem i bogatym człowiekiem, ale co dalej? Fajnie jest być cholernie bogatym, ale na nic nam się nie przydadzą największe kwoty na koncie, jeśli nie będziemy zdrowi. Mój kumpel w totalnym ferworze zarabiania kasy, a nie zwracania uwagi na stan swojego zdrowia, doprowadził się do stanu, w którym ważył 144 kg. I w totalnym ferworze sprzedawania, inwestowania i wydawania, nawet nie zauważył, że jest wrakiem człowieka. Zszedł 20 lat temu na zawał. Oczywiście, że w piątek znów pójdę na jego grób i zapalę mu znicz. Pamięć jest ważna. Tylko, że jego już nie ma…

   

Nie wiem jak Ty, ale ekipa z redakcji Network Magazynu chce być zdrowa, silna i sprawna mentalnie. Od jakiegoś czasu podstawowym celem naszej paczki jest to, aby mieć zdrowe organizmy, wyćwiczone ciała i mózgi. Chcemy żyć długo, bez problemów, szczęśliwi. Dlatego bankowo weźmiemy udział w najbliższym OBOZIE FORLIFE. Amen.

Niesamowity OBÓZ FORLIFE czyli Trening Ciała i Umysłu odbędzie się w terminie 6-14 czerwca 2020 roku w Chorwacji (Porec Camping Biela Uvala). Ale przepiękne okoliczności przyrody i nader ważny cel czyli korzyści z uczestnictwa w tym projekcie to nie jedyne atrybuty tego przedsięwzięcia. Najważniejsze wszak jest to, kto stoi za tym pomysłem i kto się tam nami fachowo zajmie.

OBÓZ FORLIFE to projekt Trenerki Najlepszej dla Zdrowia 2019. Żaneta Ściwiarska jest jednym z najlepszych w Polsce specjalistów od rzeźbienia sylwetki i poprawiania kondycji. Architekt ciała i umysłu. Z zamiłowania trener osobisty, instruktor fitness i dietetyk. Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu. Specjalizuje się w przywracaniu sprawności i modelowaniu sylwetki. Jej pasją jest taniec i muzyka, dlatego często wplata go w swoje network marketingowe eventy i szkolenia. Ze światem fitnessu jest związana od 23 lat. To ona będzie nas tam trenowała.

– Zorganizowanie takiego obozu było moim marzeniem od zawsze. Obozu w magicznym  miejscu, gdzie będzie można odciąć się od codzienności. Obozu który, będzie inny niż wszystkie. Obozu, który wpłynie na zmianę życia wielu ludzi. Miejsce, które wybrałam znałam już z dzieciństwa. Uwielbiałam tam jeździć. Często tam powracam ponieważ to miejsce jest wyjątkowe. Morze, piękne plaże i bajeczne zachody słońca. Idealne do zrozumienia i odkrycia siebie na nowo. Moim celem jest abyś podczas OBOZU FORLIFE odzyskał swoją energię i moc. Nauczył się dbać o swoje ciało poprzez ekspresję w tańcu, treningi, medytację i dietę. Nauczył się pielęgnować swój umysł poprzez pracę indywidualną i grupową. Abyś poprzez głęboką pracę wewnętrzną odnalazł siebie i wszedł na odpowiedni tor w swoim życiu – mówi organizatorka. Dlaczego musisz jechać na OBÓZ FORLIFE? Jakie uzyskasz z tego korzyści i jak wpłynie to na Twoje życie?

 • Poznasz siebie.
 • Nauczysz się współpracować ze swoim wewnętrznym JA.
 • Odkryjesz kierunek swojej drogi i nauczysz się nią podążać.         
 • Nauczysz się jak trenować swoje ciało.
 • Nauczysz się jak szybko przygotować posiłki i zdrowo się odżywiać.
 • Poznasz najlepsze sposoby dbania o swoje zdrowie.
 • Poznasz tajniki pracy nad swoim umysłem.
 • Uzyskasz spokój i równowagę.
 • Odzyskasz siłę i energię.
 • Poznasz wspaniałych ludzi.
 • Doświadczysz niezapomnianych chwil.

– Podczas obozu będzie intensywna praca jednocześnie nad ciałem i umysłem. Będzie zarówno praca grupowa jak i indywidualna. Plan dnia będzie obejmował zajęcia merytoryczne jak i warsztatowe nad umysłem. Nad ciałem będziemy pracować poprzez indywidualnie dopasowane treningi. Będą one obejmować Trening Taneczny CUDance, Trening CU (Down, Center, Up,  Balance). Cała koncepcja treningów jest mojego autorstwa, a oparłam ją na jednoczesnej pracy tych dwóch obszarów – ciała i umysłu – powiedziała nam organizatorka obozu.

Poprzez jednoczesną naukę i praktykę nauczysz się tam jak wdrożyć w życie codzienne pracę nad sobą. Celem i zadaniem jest wskazać Ci odpowiedni kierunek Twojej drogi. Drogi, która będzie dawała Ci spełnienie i radość. Drogi, którą zaczynając podążać, będziesz czuł, że jesteś we właściwym miejscu. Cała praca TCiU oparta jest na trzech obszarach: CIAŁO jako jedyny nasz dom, który będziemy mieć przez całe życie oraz UMYSŁ jako klucz do naszych tajemnic, otwierających drzwi do odpowiedniej drogi. No i oczywiście ENERGIA jako siła mająca bezpośredni wpływ na nasze życie.

Grupy będą liczyć po 15 osób. Zakwaterowanie w domkach blisko plaż, basenów i lasu. Pełne wyżywienie. Dojazd we własnym zakresie (będzie stworzona specjalna grupa, która pozwoli zorganizować cały wyjazd samochodami). Wszystkie informacje, szczegóły, poprzez kontakt z Żanetą Ściwiarską za pomocą messengera lub na email: [email protected] Na start obozu każdy dostanie prezent, a na koniec specjalny certyfikat.

Jeżeli chcesz ze mną pojechać i przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia… Przygodę, która odkryje Twoje wnętrze i wyznaczy Ci Twój kierunek… To skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie pytania. CHORWACJA 6-14 CZERWIEC 2020. (Żaneta Ściwiarska)

Mogą Cię również zainteresować